Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ▀ ͜͞ʖ▀)

zapewne już zauważyliście, a jeśli nie - śpieszymy poinformować! W sklepie czeka na Was kolejna wersja androidowej aplikacji #wykopnaandroida. Biorąc pod uwagę Wasze zgłoszenia oraz sugestie, w tej wersji:

- dodaliśmy możliwość logowania oraz rejestracji przez Google;
- poprawiliśmy wygląd usuniętych komentarzy;
- rozwiązaliśmy problemy związane z zakopywaniem oraz poprawiliśmy możliwość cofania głosu;
- wdrożyliśmy poprawki w profilu;
- wprowadziliśmy dynamiczne dostosowanie wielkości czcionki przy długiej nazwie użytkownika;
- rozszerzyliśmy zakres wielkości czcionki;
- wykonaliśmy szereg innych drobnych poprawek.

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Będziemy wdzięczni jeśli w komentarzach podzielicie się z nami swoimi odczuciami. Co chcielibyście zmienić w aplikacji? Co Wam się podoba, a co z kolei Wam przeszkadza podczas korzystania z niej? Jakie zmiany powinny pojawić się w jej kolejnej wersji? Dajcie znać, chcemy poznać Wasze zdanie (ʘʘ)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #android #aplikacja
  • 55
  • Odpowiedz
@wykop Brakuje opcji dodawania filmików z streamable jako załączniki do wpisów na mirkoblogu.. Na komputerze wchodzą, a na apce wyskakuje błąd.
  • Odpowiedz
@wykop: dodawanie filmów tak jak zdjec by było świetnym pomysłem, oraz to żebyście dali opcje albo sami usuwali osoby z listy osób które mnie obserwują bo mam tylko belke konto usunięte i nic z tym nie moge zrobic wygląda to dość mocno nie estetycznie
  • Odpowiedz
  • 0
kiedy zrobicie porządek w #aplikacja #wykop #ios? Serio, błędy są irytujące


@mycool: Obecnie się tym zajmujemy. Musimy dopracować jeszcze kilka zadań, jeśli po testach aplikacja dostanie zielone światło, wrzucimy zmiany do sklepu i poinformujemy Was o tym.
  • Odpowiedz
  • 4
@NaczelnyAgnostyk:

dodawanie filmów tak jak zdjec by było świetnym pomysłem,


Dodamy do zadań :-)

oraz to żebyście dali opcje albo sami usuwali osoby z listy osób które mnie obserwują


To będziemy poprawiać. Będzie to działało automatycznie.
  • Odpowiedz
@wykop proszę o zrobienie by cały obrazek był widoczny bez powiększania (obecnie jest ucinany i całość widać dopiero po powiększeniu, widać to szczególnie na długich obrazkach)
  • Odpowiedz
@qew12: ja bym do komentsrzy dodala mozliwosc usuwania wpisów.

Odkad mam konto ANI RAZU nie udostepnalilam zadnego wpisu ani komentarza na twitterze ani na fb. Brak możliwości usuwania wpisow pasuje chyba tylko politycznym trollom.

Ktos kiedys napisal że od, strony admnistracji to i tak da się komentarz czy wpis odtworzyc, wiec po co zajmowac bez sensu miejsce na serwerze i powielac w nieskonczonosc wpis ktory bedzie tylko generowal zuzucie co2 i
  • Odpowiedz
@wykop: to ja dam swoj pomysł:

- na pw automatycznie jest ustawione wysyłanie wiadomości przez naciśnięcie "enter". Wysyłanie enterem jest przydatne i szybciej się wysyła niż klikać myszką. Ale z drugiej strony nie mogę wtedy przenieść kursora pisania do drugiego wiersza i muszę pisać ciągiem. Przez to muszę wyłączać tego 'enter-a". Może ustawcie jakiś klawisz dodatkowy aby przeskakiwać do drugiego wiersza? Wtedy by ten "enter' do wysyłania miał większy sens, byłoby
  • Odpowiedz