Wpis z mikrobloga

A ja lubię. Nie szkaluje, że komuś się nie podoba, bo sam nie potrafiłem zrozumieć co ludzi w tym śmieszy. Jakoś obejrzałem od początku, bez lektora i się wciagnalem I nawet się dobrze bawię. Za to BBT nie jestem w stanie przetrawić pomimo kilku prób obejrzenia tego. Nie trafia w ogóle to do mnie
Nie ma bardziej przereklamowanego serialu jak Friends. Przecież to nawet nie jest śmieszne xD


@alxnr:jak każdy sitcom, którego nie znasz i z doskoku obejrzysz jakiś odcinek. Nie znając postaci, ich charakterystycznych zachowań, odbierasz ich postępowanie i wypowiedzi jako nudne i sztuczne, a śmiech z offu jako wymuszony.
Dotyczy to wszystkich sitcomów z bardziej rozbudowanymi wątkami - Big Bang Theory, How I Met Your Mother i inne.
@alxnr więc powiedz mi jaki jest Twój ulubiony serial komediowy. Ja lubię oprócz friendsów, scrubs, tpb, The Office, nasze rodzime produkcję włalaszka, allo allo, nawet alfa. Aha jeszcze 2 i pół i married with children. Co łączy te seriale? W nich wszyscy mieli #!$%@? w poprawność polityczną. Sam kiedyś byłem hejterem przyjaciół, ale jak usłyszałem że w Anglii młodzież twierdzi że ten serial jest nie tolerancyjny to zacząłem oglądać
@alxnr:

W pełni się zgadzam. Oglądałem ten serial i 100% racji. Ten serial jest przereklamowany, nie jest śmieszny, a aktorzy to dno.

Zapewne właśnie dlatego po 20 latach ten serial jest najlepiej sprzedającym się serialem komediowym świata w blisko 70 krajach, a aktorzy, którzy w nim grali, z tytułu umowy dostają co roku 20 mln dolarów każdy za prawa telewizyjne. Zapewne również z powodu tego, że serial ten jest zwyczajnie nieśmieszny,