Wpis z mikrobloga

@Kempes: od strony nauczyciela: program jest przeładowany informacjami, które są przydatne dla dzieciaków, co chcą startować na studia, ale w dalszym ciągu nie uczy życia oraz nie jest dostosowany do obecnych zmian cywilizacyjnych (internet, kompy, szuroideologie). Ktoś może powiedzieć, że przecież to od nauczyciela zależy czego uczy. I tak, i nie - mogę wybrać jakieś dodatkowe zagadnienia, które nie są w podstawie, ale mam niewiele godzin na realizację, plus obowiązkowa podstawa
@Kempes: Nie wiem skąd to się bierze, że ludzie, którzy nigdy nie mieli książki od chemii/biologii/fizyki biorą się na poważnie za wygłaszanie tez o 5G, szczepionkach i chipach kontrolujących mózgi xD

Sam nawet obok uniwersytetu medycznego, albo politechniki nie stałem, więc nie wypowiadam się na temat nowych metod leczenia raka, liczbach zespolonych, albo jakimś perpetum mobile. Zawsze myślałem, że mniej więcej większość jest jak Sokrates i

Wie, że nic nie wie
@Kempes większość płaskoziemców antyszczepionkowców jest 20+ czyli po szkole, domyślam się, że są spośród nich tacy którzy tak mówili, oraz którzy mieli #!$%@?, uczyli się i pozapominali jak wszyscy inni. Znacząca większość ludzi którzy tak mówią nie są płaskoziemcami/antyszczepionkowcami itd.