Wpis z mikrobloga

@Kajaczek: ja twojego koronawirusa miałem w Grudniu i nadal żyję , wtedy nikt nawet nie zwrócił uwagi na 10 krotnie więcej chorych w szpitalach , https://www.telegraph.co.uk/news/2020/01/03/hospitalisations-flu-10-fold-higher-last-year-official-figures/

nikt nie robił testów , nikt nie nosił masek , nagle obudzono się 5 miesięcy po fakcie i zrobiono zdrowym kwarantannę gry to chorych się z definicji podaje kwarantannie , po fakcie gdy wiekszość co się miała zarazić już dawno się zaraziła i teraz dopiero
@theromanpolan: dziwna ta ulotka. Nie dość, że jakość gówniana, to jeszcze wygląda jak posklejana z różnych fragmentów, wszystko krzywe itp. U góry widać, że kartka powinna być szersza bo ucięte jest "frequantly asked questions", a zaraz pod tym już jakiś cytat nie wiadomo skąd dopasowany do szerokości tego skrawka.

Możliwe, że to co est w czerwonej ramce to tylko czyjeś "wyjaśnienie" do tego podkreślonego "cannot distinguish". Zresztą wyjaśnienie błędne bo brak
@theromanpolan: proszę, jakieś pół minuty zajęło mi znalezienie tekstu o tej "ulotce", którą wrzucasz. https://factcheck.afp.com/misleading-claim-circulates-about-accuracy-covid-19-tests-australia
Nawet widać, że na wrzuconym przez ciebie zdjęciu jest wydrukowany posklejany obrazek pokazany w tym artykule. Czyli ktoś to wydrukował, poskładał żeby było bardziej realistyczne i zrobił zdjęcie...

A tutaj bezpośredni link do pliku, z którego został wzięty (i zmanipulowany błędną uwagą) cytat: https://www.health.gov.au/sites/default/files/documents/2020/03/coronavirus-covid-19-information-for-clinicians.pdf
@Gerard_z_Libii: faktcheck jako źródło informacji XD

polecam ci new englang medical journal lub inne na temat twoich testów
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMp2015897

Testy diagnostyczne (zwykle obejmujące wymaz z nosogardzieli) mogą być niedokładne z dwóch powodów. Fałszywie pozytywny wynik błędnie oznacza osobę zakażoną, co pociąga za sobą niepotrzebną kwarantannę i śledzenie kontaktów. Fałszywie negatywne wyniki są bardziej konsekwentne, ponieważ osoby zarażone - które mogą być bezobjawowe - mogą nie być izolowane i mogą zarazić innych.
@theromanpolan: jakie znaczenie ma strona, z której wrzucam skoro daję też odnośnik do samego dokumentu, który został przerobiony i sfabrykowany by udawać ulotkę? I czemu niby jakiś factcheck jest gorszym źródłem niż Jakiś obrazek w beznadziejnej jakości i fałszywie podpisany wrzucony przez ciebie?

.1 Agencja wymaga pomiaru wydajności testów analitycznych i klinicznych. Czułość analityczna wskazuje prawdopodobieństwo, że wynik testu będzie pozytywny dla materiału zawierającego jakiekolwiek szczepy wirusa oraz minimalne stężenie, które
@theromanpolan: za to obrazek, który wrzuciłeś został sklejony przez jakiegoś prawicowca skoro jemu ufasz i tak bronisz, że zarzucałeś mi branie piguł? Mogę się mylić ale nawet gówniane (wg Ciebie, bo nie zgadzasz się z poglądami politycznymi założyciela) źródło jest lepsze jeśli linkuje do oryginalnego źródła niż losowy obrazek z internetu.
@theromanpolan: wyjaśniłem Ci w jaki sposób zmanipulowałeś tamten tekst. Nigdzie też nie napisałem, że testy są idealne. Sam przecież napisałem "Ogólnie ten akapit oraz następny z linku, który wrzuciłeś odnosi się komercyjnych testów i ewentualnych niepewności czy spełniają te wymagania lub czy są wystarczająco dobrze kontrolowane. Nikt nigdy nie mówił, że testy są w 100% pewne, od początku były podawane różne stopnie ich błędnych wyników dla różnych rodzajów testów."

Ty natomiast
@Gerard_z_Libii: a ja ci wyjaśniłem że masz oficjalne publikacje medyczne potwierdzające dokładnie to co ten zmanipulowany obrazek przedstawiał a ty sie bedziesz kłócił że tak nie jest jak publikacja medyczna jedna z wielu z resztą na temat testów PCR mówi wyrażnie że nie nadają sie one do niczego bo sa niemiarodajne , gdybyś był mądrzejszy to byś wiedział że błąd wynika z wielkorotnej obróbki cieplnej której poddaje się próbke z tego
@theromanpolan: co z tego, że to są oficjalne publikacje medyczne skoro one nie potwierdzają tego co ten obrazek mówi. Wskazałem Ci czemu tak jest. To, że wrzucisz dobre źródło nie znaczy, że jeśli zmanipulujesz je to będzie to prawda. Nie potrzebuję tego factchecku bo widzę przecież, że wycinasz z kontekstu zdania. "Ulotka" mówiła, że test nie rozróżnia szczepów wirusa. Ja dałem dowód, że zdanie to z ulotki jest wycięte i dotyczyło
co z tego, że to są oficjalne publikacje medyczne skoro one nie potwierdzają tego co ten obrazek mówi.


@Gerard_z_Libii: XDDDDDDD czy ty udajesz czy taki się urodziłeś ?

FDA przyznała komercyjnym producentom testów zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) i wydała wytyczne dotyczące walidacji testów.1 Agencja wymaga pomiaru wydajności testów analitycznych i klinicznych. Czułość analityczna wskazuje prawdopodobieństwo, że ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@theromanpolan: miałem nie odpisywać ale ostatni raz sobie pozwolę. Ile razy mam ci pokazać, gdzie manipulujesz albo nie potrafisz czytać tego co sam wklejasz?

FDA przyznała komercyjnym producentom testów zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) i wydała wytyczne dotyczące walidacji testów.1 Agencja wymaga pomiaru wydajności testów analitycznych i klinicznych. Czułość analityczna wskazuje prawdopodobieństwo, że wynik testu będzie pozytywny dla materiału zawierającego jakiekolwiek szczepy wirusa


Jak utniesz początek zdania,