Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiemuś małolatowi co nam w knajpie #!$%@?ł witrynę krzesłem, bo go menadżer przyłapał na dolewaniu sobie swojej wódki do szklanki i kazał grzecznie się oddalić.

Gościu wpadł w jakiś szał, zaczął bluzgać wszystkich z kolegami, aż dostał nelsona ode mnie i się złożył. Po czym wstał i rzucił krzesłem w witrynę. Całe szczęście, że nikt tam nie siedział. Szyba niby zbrojona, ale i tak mogłoby dojść do tragedii.

Przyjechała policja, zgarnęła typa i jego najbardziej krewkiego kolegę.

Przyszedł następnego dnia, jak go wypuścili. Skruszony zaczął przepraszać i prosić o wycofanie oskarżenia, bo i tak ma #!$%@?, bo znaleźli u niego i kolegi mefedron. XD

Oczywiście ***** ćpunów, więc żadnego wycofywania nie będzie. Może się czegoś nauczy.

Pewnie większość z Was ma teraz obraz jakiegoś patusa. A to taki młody gościu, 20 lat, zadbany, ubrany oczywiście w jakieś dresy z lumpa, ale raczej typ, któremu techno i ćpanie weszło za mocno. Wiecie, techniaweczka, piguły i Sfin do 5 rano.

W ogóle małoletnie ćpuny to jakaś plaga ostatnich lat. Połowa roku u mojej dziewczyny na studiach to jacyś mefedroniarze i pigularze. Wszyscy oczywiście techniawa, psytransy i ćpanie.

Mam wrażenie, że obserwujemy narodziny jakiejś nowej #!$%@? subkultury.

Gardzę.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #historiezzabaru #barman #truestory #niecoolstory
Mack_Lanegan - Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiem...

źródło: comment_1594910317VKds76eoXUcI7MHBze7tC6.jpg

Pobierz
  • 44
@LM2137: no nie traktuje, przeczytaj moją odpowiedź wyżej.
@Leniek: ubieranie się w lumpach nie musi być przejawem biedy. Sam czasami chodzę, bo za śmieszne pieniądze można kupić fajne rzeczy, a na biedę bynajmniej nie cierpię.
@goracywidelec: no ciężko Ci odmówić racji. Alkohol też sieje pogrom wśród małolatów. Tylko jakoś mam wrażenie, że jakoś jesteśmy bardziej oswojeni z tą używką. Nawet baka, czy koks są mniej inwazyjne, niż te nowe
@Mack_Lanegan: Stary, lvl 29 here, znajomi to samo - krysztaly, kokaina, piguły i inne #!$%@?ństwa - ja nie chciałem się w to bawić bo mi się to ni w #!$%@? ni w oko nie podoba, a w międzyczasie swój biznesik zacząłem rozkręcać - pogonili mnie z towarzystwa - #!$%@? to gowno maczetami
@Luks_x: a to różnie. Trochę boomer ze mnie, bo 30 na karku, ale za młodu słuchałem jazzu, potem na złość rodzicom rapu, bo mnie wysłali do szkoły muzycznej, potem punk rocka. Teraz się strasznie jaram francuską awangardą


@Mack_Lanegan: No to pomijając jazz to na koncercie rapu czy rocka to wszyscy są czyści? "_