Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiemuś małolatowi co nam w knajpie #!$%@?ł witrynę krzesłem, bo go menadżer przyłapał na dolewaniu sobie swojej wódki do szklanki i kazał grzecznie się oddalić.

Gościu wpadł w jakiś szał, zaczął bluzgać wszystkich z kolegami, aż dostał nelsona ode mnie i się złożył. Po czym wstał i rzucił krzesłem w witrynę. Całe szczęście, że nikt tam nie siedział. Szyba niby zbrojona, ale i tak mogłoby dojść do tragedii.

Przyjechała policja, zgarnęła typa i jego najbardziej krewkiego kolegę.

Przyszedł następnego dnia, jak go wypuścili. Skruszony zaczął przepraszać i prosić o wycofanie oskarżenia, bo i tak ma #!$%@?, bo znaleźli u niego i kolegi mefedron. XD

Oczywiście ***** ćpunów, więc żadnego wycofywania nie będzie. Może się czegoś nauczy.

Pewnie większość z Was ma teraz obraz jakiegoś patusa. A to taki młody gościu, 20 lat, zadbany, ubrany oczywiście w jakieś dresy z lumpa, ale raczej typ, któremu techno i ćpanie weszło za mocno. Wiecie, techniaweczka, piguły i Sfin do 5 rano.

W ogóle małoletnie ćpuny to jakaś plaga ostatnich lat. Połowa roku u mojej dziewczyny na studiach to jacyś mefedroniarze i pigularze. Wszyscy oczywiście techniawa, psytransy i ćpanie.

Mam wrażenie, że obserwujemy narodziny jakiejś nowej #!$%@? subkultury.

Gardzę.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #historiezzabaru #barman #truestory #niecoolstory
Pobierz Mack_Lanegan - Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiem...
źródło: comment_1594910317VKds76eoXUcI7MHBze7tC6.jpg
  • 44
@Mack_Lanegan: Nic nie jest takie piękne jak się mówi, ale ja dobrze wspominam mój okres rejwów( a stary wygrzaniec ze mnie) widziałem jak ludzie umierali bo przejedli/dostali gówno, ale ja zawsze mol ksiązkowy byłem i wiedziałem że wiedza to potęga i mnie uniknęło zło rejwowe
@Cybek-Marian: ale co mają artyści do muzyki. Jeden z najlepszych gitarzystów moim zdaniem John Frusciante był przy okazji wybitnym heroiniarzem, który wydawał 11 płyt rocznie, żeby mieć na ćpanie. Czy szanuje? Ni #!$%@?. Tylko i tak było to 10 razy ambitniejsze, niż techno, gdzie ma #!$%@?ć basem po uszach.

No sorry, może szukamy czegoś innego w muzyce. Chcesz to słuchaj techno, ale nie oczekuj, że każdy na świecie będzie to szanował
@preczzbotamipisowskimi: wiesz, ja uważam, że wszystko jest dla ludzi i ogólnie jestem za depenalizacją, a może i nawet za legalizacją narkotyków. Prohibicja w obecnym kształcie przynosi więcej złego, niż dobrego.

Tylko też uważam, że wszystkie wykroczenia pod wpływem narkotyków i alkoholu powinny być dużo ostrzej karane. Nie ma wolności bez odpowiedzialności.

Kilku moich znajomych, w tym najlepszy ziomek z czasów studiow, umarli z przedawkowania. Od 14 lat obracam się w towarzystwie
@Mack_Lanegan: Mi chodziło o muzykę co sądzisz o tej nucie np, a poglądy mamy podobne choć ja jestem w "naukowym" świecie i nie ma u nas tak wiele ćpaków. Ja zacząłem wrzucać bo chciałem zobaczyć więcej, a teraz mój okres zabawy się skończył. Raz dwa razy do roku u braci w czechach/argentynie/holce coś przyjmę i tyle, choć to już nie piguły/noski bo tych już pojadłem trochę i zostawiły mi spuściznę
@preczzbotamipisowskimi: no posłuchałem, ale nie leży mi zupełnie brzmieniówka tego. Takie numery można zrobić na abletonie czy protulaku na standardowych wtyczkach. Za sterylne, bez jakiegoś charakteru, słychać, że wszystko to cyfra, no i źle wyprodukowane.

Jak lubisz takie chilloutowe klimaty to polecam Still Corners, też sporo elektroniki stosują.
Mack_Lanegan - @preczzbotamipisowskimi: no posłuchałem, ale nie leży mi zupełnie brzm...
@Mack_Lanegan: Akurat dreampopowe/cokolwiek z psychodelią związane(nawet lekko) klimaty są bardzo dobrze mi znane, a sam byłem na dwóch ich koncertach, na pierwszym bo mnie bracia wzięli ale drugi to już sam leciałem. Trochę dziwnie starym dziadem być a wszędzie młodzi i ty się lepiej bujasz od nich bo telefonem nie nagrywasz.
@Mack_Lanegan: jak byłem w liceum kilkanaście lat temu wszyscy chodzili #!$%@? co weekend albo częściej, niektórzy zaczynali już w gimnajzum i było to społecznie akceptowalne w różnych kręgach. teraz po prostu są to piguły. Nic się nie zmieniło, ludzie się nie szanują tylko mają więcej kasy.
W ogóle małoletnie ćpuny to jakaś plaga ostatnich lat. Połowa roku u mojej dziewczyny na studiach to jacyś mefedroniarze i pigularze. Wszyscy oczywiście techniawa, psytransy i ćpanie.

Mam wrażenie, że obserwujemy narodziny jakiejś nowej #!$%@? subkultury.


@Mack_Lanegan: ale #!$%@? starego zgreda
gardzę