Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiemuś małolatowi co nam w knajpie #!$%@?ł witrynę krzesłem, bo go menadżer przyłapał na dolewaniu sobie swojej wódki do szklanki i kazał grzecznie się oddalić.

Gościu wpadł w jakiś szał, zaczął bluzgać wszystkich z kolegami, aż dostał nelsona ode mnie i się złożył. Po czym wstał i rzucił krzesłem w witrynę. Całe szczęście, że nikt tam nie siedział. Szyba niby zbrojona, ale i tak mogłoby dojść do tragedii.

Przyjechała policja, zgarnęła typa i jego najbardziej krewkiego kolegę.

Przyszedł następnego dnia, jak go wypuścili. Skruszony zaczął przepraszać i prosić o wycofanie oskarżenia, bo i tak ma #!$%@?, bo znaleźli u niego i kolegi mefedron. XD

Oczywiście ***** ćpunów, więc żadnego wycofywania nie będzie. Może się czegoś nauczy.

Pewnie większość z Was ma teraz obraz jakiegoś patusa. A to taki młody gościu, 20 lat, zadbany, ubrany oczywiście w jakieś dresy z lumpa, ale raczej typ, któremu techno i ćpanie weszło za mocno. Wiecie, techniaweczka, piguły i Sfin do 5 rano.

W ogóle małoletnie ćpuny to jakaś plaga ostatnich lat. Połowa roku u mojej dziewczyny na studiach to jacyś mefedroniarze i pigularze. Wszyscy oczywiście techniawa, psytransy i ćpanie.

Mam wrażenie, że obserwujemy narodziny jakiejś nowej #!$%@? subkultury.

Gardzę.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #historiezzabaru #barman #truestory #niecoolstory
Mack_Lanegan - Właśnie wracam z policji, gdzie byłem złożyć zeznania przeciwko jakiem...

źródło: comment_1594910317VKds76eoXUcI7MHBze7tC6.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: Stimiarze to największy odpad z całego ćpunerstwa. A psajtrens teraz wchodzi do mainstreamu i jest modne chodzenie na rejwy etc. Kiedyś też było modne ale było w tym więcej mózgu(przynajmniej w Angli/Dojczlandzie etc). Polaczki to w sumie wszystko #!$%@?ą, łącznie z kulturą rejwową
  • Odpowiedz