Wpis z mikrobloga

@Lipathor: Mam takie chwile, ze sie zastanawiam - czy oni to piszą serio, czy po prostu robią dobrze pisowi? To jest coś nieprawdopodobnego w obu przypadkach: jeśli pisza to serio to jak można być takim.. a jeśli nie to jak można być takim zakłamanym i sprzedajnym człowiekiem, jak spojrzeć sobie w lustro
@Lipathor: uuu zestawiamy wysrywy randomowych anonkow z hasłem **** głoszonym przez ludzi "kultury" i z dużymi zasięgami. Next time wsadź wideo z tym cześkiem ze wsi co zrywał plakat Trzaskowskiego i groził ludziom podpaleniem. Będzie lepszy wydźwięk.
@Lipathor:

widzę, że usilnie próbujesz symetryzować

Jeszcze jak. Nawet w profilu mam. Ale głosowałem w drugiej na Trzaskowskiego - to chyba ta słynna karta-pułapka?

ale mocno spudłowałeś tutaj.

Jeden rabbi powie że nie spudłowałem, 79 innych (stan na 00:26) powie że spudłowałem. Ale co to zmienia? Nie widzę specjalnej różnicy między "jak mam się jednać z ubekami i komuchami" i "jak mam się jednać ze skretyniałą dziczą". Ale liczę że
@Lipathor:
Jestem potomkiem Żydów którzy nie byli w SB i w #!$%@? mi przykro ze zostałem w tej wyliczance pominięty ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak się traktuje mniejszości w Polsce właśnie.
W tym, że Soojin należy do grupy obrażanej i dehumanizowanej przed A. Dudę i jego wyborców, za co ma prawo być wściekła i mieć o nich jak najgorsze zdanie.


@Lipathor: o to, to. Ci wszyscy mówiący o pojednaniu, strasznie jednostronnie do niego podchodzą i pomijają fakt, że zwolennicy opozycji przez całą kampanię byli opluwani i obrażani, odmawiano nam polskości, a osobom LGBT również człowieczeństwa. A teraz ma być cacy, bo Kinga