Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 35 lat, żonę od 10 lat, dwójkę dzieci - 5 lat i pół roku...

Jeszcze nigdy nie czułem się tak samotny jak przez ostatnie półtora roku...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0ecb69e270c575295b9769
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsjustwannahavefun: to ile masz lat i ile dzieci? Bo z twoich wpisów to kojarzę ze raczej kojarzę cię jako tinderowke. Jeśli pomyliłem to zwracam honor.

Jesli jest tak jak mówię to nie różnisz się niczym od przegrywa co wypowiada się na tematy związków
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Zgodzę się z Toba, że opieka nad dzieckiem to obowiązek dwojga, matki i ojca. Nie zgodzę się, że dziecko ponad mężem/partnerem.
Dla mnie to klasyczne wrecz, zamknięte koło: facet nie pomaga kobiecie to jest przez nią olewany. Kobieta nie myśli w ogóle o swoim facecie to ten facet ją olewa...
I to się tyczy wielu, wielu sytuacji związkowych
  • Odpowiedz
@wilku88: Bo mąż i żona powinni grać do jednej bramki. Jak się wiążesz z kimś na całe życie to powinno się to opierać na wzajemnym dbaniu o siebie. I nie tylko mam na myśli tutaj tylko seksu (choć to szalenie ważna część związku i jeśli coś się zaczyna psuć to zazwyczaj od tej sfery), ale też rozmowę, interesowanie się partnerem, jak mu minął dzień, jak się czuje, jakie są jego
  • Odpowiedz
@RyzyKamil: 6 miesięczne dziecko zawsze jest pierwsze i tak to sobie natura wymyślila, że w tym czasie silnie potrzebuje matki. Kobieta, która karmi piersią, przewija, bawi, tuli, spaceruje etc. pezez cały dzien i większość nocy, może zwyczajnie nie mieć sił dla kogokolwiek innego. Gdy moje dziecko miało 3-4 mce, potrafiłam z wycieńczenia zasnąć na dywanie, szczęśliwa że mam 2h spokoju. Jak by mi wtedy ktoś powiedział, że powinnam myślec o
  • Odpowiedz
Ale wiesz ze w związku partner powinien byc najwazniejszy, a potem dopiero dzieci?


@wilku88: Nie mówię, że nie, ale jak żyję tak nie znam żadnego małżeństwa, gdzie mąż dla kobiety jest ważniejszy od dzieci. Znam bardzo nieliczne gdzie mąż i dzieci stoją na podobnym miejscu, trochę gdzie mąż jest po dzieciach i sporo gdzie mąż nie łapie się nawet do pierwszej 10. Ciekawy jestem jak to wygląda w innych krajach.
  • Odpowiedz