Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 35 lat, żonę od 10 lat, dwójkę dzieci - 5 lat i pół roku...

Jeszcze nigdy nie czułem się tak samotny jak przez ostatnie półtora roku...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0ecb69e270c575295b9769
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peoplearestrange w drodze ;) natomiast jestem ciocią i tu naoglądałam się wyjazdów z dzieciakiem (nawet zagranicznych) przed skończeniem pierwszego roku życia. Mnie też rodzice wozili (jeszcze maluchem! :D ) jak miałam kilka miesięcy. Postaram się przyzwyczajać dzieci do podróży od samego początku.
  • Odpowiedz
@ciemnienie Moje zmęczenie jest gorsze niż twoje? Nie, nie jest. Byłam w życiu zmęczona bardziej niż Ty kiedykolwiek będziesz i z 5 dzieci. Tak czasem wygląda choroba. Będziesz się licytować? Żeby mi coś udowodnić? Że możesz olewać swojego męża jak jesteś zmęczona? Rób sobie w życiu na co masz ochotę.
  • Odpowiedz
@kubulek: nie k---a nie jest. Musiałam się opiekować jakiś czas swoim małym kuzynem - miał wtedy 2 lata. K---A NIGDY WIĘCEJ. Mogę j---ć po 12 godzin w robocie, ale zajmowanie się dzieckiem to koszmar. Kilka razy ludzie na placyku zabaw chcieli mnie zlinczowac, bo nie przypilnowałam dziecka i se zdarło całe plecy wypadając jak z rakiety w p---u na piach, albo poleciał przez jezdnie, prawie przed nadjeżdżające auta, a ja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Żenujące to są kobiety które uważają ze jak już mają dziecko to kontakty seaksualne są niepotrzebne. Równie Żenujące są kobiety którym nie przeszkadza że pozbawieni sexu (XD) od miesięcy czasem lat mężowie w desperacji i upokorzeniu zwalają sobie konia pod prysznicem. To mocno zależy ile to trwa, bo nie jest to oczywiście żaden obowiązek ale jak od roku nie było żadnej akcji to zwykła troska o partnera powinna zachęcić kobietę
  • Odpowiedz
UkrytaMaciora: drbatman a co jeśli kobieta jest już po paru latach seksu zaspokojona na zawsze i już nie ma potrzeb seksualnych? Czemu się nie liczą jej uczucia? Ma się zmuszać? Partnerowi przyjemnie się puka żonę która daje dla świętego spokoju? Masturbacja to nic złego dla faceta. O----m to o----m. Takie same odczucie finiszowania, niezależnie czy to masturbacja, s--s w łóżku czy spontan w szatni. W samym orgazmie nic się nie
  • Odpowiedz
i sporo gdzie mąż nie łapie się nawet do pierwszej 10.


@Asd15: Na co komu takie życie.. Swoją drogą dlatego jest tez tyle singli. Bo facet szuka kobiety która będzie się nim intetersowac i nie będzie miała go w dupie. A kobiety dbają i chuchają na faceta najczęściej do czasu aż ten się w niej zakocha albo właśnie ślub i dzieci. Wtedy kiedy wie że faceta już ma w jakiś
  • Odpowiedz
@Bellie: ja nie mówię o "ruchaniu", a o intymności związanej ze sfera fizyczna w związku, gdy normalnie obok ciągle jest ukochana osoba.
Ps.od roku to raczej nie kwestia pandemii :p

@dr_Batman: wiesz co... Ale zmeczenie po nawet 2 etatach to inny typ zmeczenia, niż gdy od switu do nocy musisz zajmować się dwójką dzieci. Serio.
A mam porównanie.
Wyżej ktoś pytał Cię, ile masz dzieci - ale to
  • Odpowiedz
@dr_Batman: skąd ta agresja, wyluzuj trochę, bo się napięłaś. Nie mam zamiaru się licytować, tylko ci wyjaśniam, że to są różne rodzaje zmęczenia. Jako lekarz masz dużo i intensywnie, ale masz zawsze przerwę, wolne i czas na regenerację. Wtedy idziesz na basen, odsypiasz, porządnie zjesz, poczytasz książkę. Jeśli dziecko jest wymagające a matka nie ma wsparcia, to wysiłek jest stały i nie ma praktycznie żadnych przerw, nie można się porządnie
  • Odpowiedz
@agaja: uwierz, że kwestia pandemii jeśli ukochaną osoba mieszka w innym kraju.( ͡° ͜ʖ ͡°) i da się funkcjonować. Dlatego bawi mnie jak ludzie pod jednym dachem są mało emocjonalnie ze sobą związani, kiedy mają najlepsze warunki, żeby o związek dbać i go podtrzymywać.
  • Odpowiedz
@Bellie: ale to jest właśnie ta różnica - inaczej jest gdy ta osoba jest daleko, a inaczej zaraz obok.
Nie ta nieumiejętność nie bawi, raczej smutno mi, że ludzie nie potrafią dbać o relacje.
  • Odpowiedz
@agaja Ja nawet nie mówię o pracy lekarz ( ͡° ʖ̯ ͡°) No to nie, ja nie uważam za zasadne na wstępie dyskusji rzucać komuś czy ma dzieci bo to pokazujesz że ignorujesz zdanie które właśnie wyraził. Kulturalna dyskusja polega na tym żeby wysłuchać zdania drugiej osoby, a potem przedstawić własne.
  • Odpowiedz
@ciemnienie Ja do nieczego nie pije. Ja wyraziłam swoje zdanie, a ty od wejścia zaczęłaś mnie punktować ze nie mam do niego prawa bo nigdy nie wychowywałam dziecka.

A ja ci wyjaśniam że nie i nie mówię o pracy lekarza, nie nie miałam wolnego, czasu na jedzenie, ani na spanie, czasu na regenerację czy odypianie, basen. Byłam każdej nocy budzona po godzinie snu. Nieustannie przez kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: ale ja też nie pisałam o pracy lekarza.
Po prostu inaczej się funkcjonuje, gzy nie masz czasu nawet na własne myśli, a uwaga nieystannie nastawiona jest na dziecko.
Oczywiście dużo zakezy od wieku dziecka :)
Natomiast nawet największy zapieprz, gdy od samego rana do wieczora jest tyle roboty, że nie wiesz w co ręce włożyć, nie masz kiedy wyjść do WC i kiedy zjeść generuje inne zmeczenie niż gdy do tego wszystkiego masz jeszcze ciągle napięta uwagę.
Nie ma co porównywać, co lepsze, co gorsze ;) po prostu
  • Odpowiedz