Wpis z mikrobloga

Macie jakieś w miarę pewniaki teraz w które inwestujecie? Coś pokroju play który był za 29 pln, albo pzu? Tanie, na pewno odbiją ale nie wiadomo kiedy. :D
#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: grodno to akurat sprzedałem, aquatech nie miałem funduszy tydzień temu (:<), a teraz już za bardzo wystrzelił, XTB to typowa zabawa w spekułę i na pewno nie jest tanio :D
  • Odpowiedz
@Jakubaty: no właśnie to jedna z tych spółek o które zupełnie się nie martwię, biorę pod uwagę że trend boczny może być naprawdę długi i że może będę sobie trzymał pod dywidendę po prostu.
  • Odpowiedz
@jank0vski: ok no ja nie neguję, po prostu spółka urosła 400% głównie na fali 'kryzys i ludzie zakładają rachunki', możliwe że jest zdrowa, zyskowna, ale na pewno nie jest to jakaś bezpieczna przystań
  • Odpowiedz
@jank0vski: po prostu pamiętam, że czytałem na mirko z 2 miesiące temu już o xtb, właściwie nawet miało to sens, ale jakoś zignorowałem. Mój błąd, bo spokojnie po 8 mogłem kupić. Teraz trochę uważniej śledzę wpisy i już był zysk na sunex/photon (tutaj za wcześnie sprzedałem, ale zawsze 20%)/grodno/votum/polenergia. Tylko w te spółki wchodzę mniejszym kapitałem, bo jednak się trochę cykam :D
  • Odpowiedz