Wpis z mikrobloga

Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestiach starach się ich wspierać.
Ale jakieś granice też mam. Jeżeli gostek, który w żaden sposób nie "upodabnia" się do kobiety, a chce aby nazywać
go Małgorzata oraz używać wobec niego żeńskich końcówek to to jest ten moment w którym ja wysiadam.
Czytam sobie w necie, że zatrzymali jakąś aktywistkę lgbt, patrzę na fotkę a tam zdjęcie faceta. Absolutnie rozumiem, gdyby ta osoba przechodziła hormonoterapię, ubierała się po damsku itd. Ale jeżeli ktoś wygląda w 100% jak facet, ubiera się jak facet, a chce aby mówić do niego Małgorzata i używać żeńskich końcówek to coś tu jest ewidentnie nie tak. Dodatkowo prowadzi fanpejdża o nazwie "stop bzdurom" (xD)
#lgbt #bekazlewactwa
Klimbert - Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestia...

źródło: comment_1594790834QUnwXGXS5nnLXs65plaZEz.jpg

Pobierz
  • 256
  • Odpowiedz
Nigdzie tak nie napisałam. Naucz się czytać.


@arteria:
Czyli zakładasz, że transseksualizm może być kłamstwem? Ja tak przypuszczam, może się jeszcze dogadamy.
  • Odpowiedz
@Flypho: to ty sie cały czas tutaj dowodami podpierasz, mi się nie chce cię edukować, to nie moja robota
jak cię sprawa interesuje (chociaż wiem że nie) to wypożyć sobie książkę o fizjologii albo embriologii i poczytaj o rozwoju układu płciowego
  • Odpowiedz
@panelpodlogowy:
Nie musisz mnie edukować. Przekop moje posty - oferuję 10 000 złotych uczciwego zakładu za taki dowód. Zrób to dla siebie - zarobisz. Pójdę do notariusza jeszcze dziś.
  • Odpowiedz
@Flypho: Mózg kobiety i mózg mężczyzny też mają inną budowę, różnią się od siebie pod względem biologicznym. My oceniając inną osobę nie widzimy ich mózgu, natomiast mózg pod względem budowy (wielkość mózgu, kora mózgu, ogólnie jest tego całkiem sporo) różni się w przypadku kobiet i mężczyzn. I teraz przechodzimy do głównego problemu, mózg osób transseksualnych pod względem budowy (a są cechy mózgu, które wykazują dymorfizm płciowy np. jądro łożyskowe prążka
  • Odpowiedz
@Klimbert pozwól, że wyjaśnię.

Próbowanie żeńskiego imienia i żenskich końcówek to zwykle pierwszy krok osób kwestionujących swoją tożsamość płciową. To logiczne - jest to krok najprostszy, niewymagający żadnych ingerencji w ciało, takich jak np regulacja brwi czy ogólnie nóg.

Dlatego osoby będące na początku swojej drogi zazwyczaj wybierają ten właśnie sposób, aby postawić pierwszy krok w kierunku tranzycji, albo sprawdzić, czy rzeczywiście takie formy im pasują.
  • Odpowiedz
Innymi słowy może się zdarzyć, że osoba ma ciało biologiczne męskie, a mózg pod względem swojej biologicznej budowy kobiecy.


@Klimbert:
A może się zdarzyć, że osoba ma ciało biologicznie męskie, mózg pod względem swojej biologicznej budowy kobiecy i jest i czuje się pełnoprawnym mężczyzną? Bo ja stawiam dolary przeciwko orzechom, że takie przypadki medycyna poznała. I teraz co powinniśmy wg ciebie z tymi ludźmi zrobić? Przymusowo im zmienić płeć czy
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu:
Chcę naukowy i niepodważalny dowód na istnienie transseksualizmu w rozumieniu współczesnej lewicy.
Zróbmy taki eksperyment mały - przeczytaj na głos następujące zdania:
- jestem mężczyzną
- jestem kobietą
- jestem mężczyzną
A teraz udowodnij mi, że na czas kiedy odzcytywałeś słowa "jestem kobietą" ja rzeczywiście nie byłem kobietą. Płacę za to 10 000. Gotóweczką.
  • Odpowiedz