Wpis z mikrobloga

Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestiach starach się ich wspierać.
Ale jakieś granice też mam. Jeżeli gostek, który w żaden sposób nie "upodabnia" się do kobiety, a chce aby nazywać
go Małgorzata oraz używać wobec niego żeńskich końcówek to to jest ten moment w którym ja wysiadam.
Czytam sobie w necie, że zatrzymali jakąś aktywistkę lgbt, patrzę na fotkę a tam zdjęcie faceta. Absolutnie rozumiem, gdyby ta osoba przechodziła hormonoterapię, ubierała się po damsku itd. Ale jeżeli ktoś wygląda w 100% jak facet, ubiera się jak facet, a chce aby mówić do niego Małgorzata i używać żeńskich końcówek to coś tu jest ewidentnie nie tak. Dodatkowo prowadzi fanpejdża o nazwie "stop bzdurom" (xD)
#lgbt #bekazlewactwa
Klimbert - Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestia...

źródło: comment_1594790834QUnwXGXS5nnLXs65plaZEz.jpg

Pobierz
  • 256
  • Odpowiedz
  • 309
Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestiach starach się ich wspierać.

Ale

Do tego momentu czyta się typowego prawaka ;)
  • Odpowiedz
@Yurusenai: trochę śmieszne jest to podejście, że albo tolerujesz cały ruch, łącznie z postulatami chorych psychicznie dziwaków, albo jesteś krypto prawakiem. Już dawno byłaby w całym cywilizowanym świecie akceptacja związków homoseksualnych, gdyby w pakiecie nie było psycholi identyfikujących się jako helikoptery bojowe.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Jestem tolerancyjny, ale.
To nie znaczy że muszę popierać katolików.
Czy nie mogą po prostu być sobie katolikami w domu i się z tym nie obnosić?
Co Boże Ciało, Wielkanoc czy inne ich tam święto widać na ulicy księży z jakimiś krzyżami, komuniami czy innymi baldachimami. Dlaczego muszą pokazywać że istnieją?!
Przecież Ateiści nie robią żadnych Marszy Niewierności.
Nie chcę żeby moje dzieci musiały siedzieć w domu jeśli nie chcą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@kinasato:

Już dawno byłaby w całym cywilizowanym świecie akceptacja związków homoseksualnych, gdyby w pakiecie nie było psycholi identyfikujących się jako helikoptery bojowe.


Tak było
  • Odpowiedz
  • 168
@Yurusenai właśnie dlatego LGBT jest jak kartel meksykański, albo jesteś z nimi na 100% i nie możesz mieć żadnych własnych refleksji, albo jesteś przeciwko nim. Wystarczy, że na 100 rzeczy nie zgodzisz się z jedną to jesteś zaraza, wygnańcem. Dlatego LGBT tylko szkodzi normalnym homoseksualista.
  • Odpowiedz
@Klimbert:
Koncept zmiany płci u dorosłych ludzi jest dla mnie absolutnie #!$%@?. Jakiś idiota mnie będzie terroryzował bo wymyślił sobie ze jest „inna płcią” po 20 latach życia xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: dla mnie to akurat nie jest problem. Jak przejdzie hormonoterapię i zacznie się "upodabniać" do drugiej płci to nie widzę problemu aby mówić do niej Małgorzata i używać damskich końcówek. Nawet zacznie to robić w wieku 40 lat.
Gorzej jak ktoś absolutnie nic w tym celu nie robi, wygląda w 100% jak facet, a chce być uważany za kobietę.
  • Odpowiedz
Mi się podoba, że te banany gadają o brutalnej rewolucji i rozwiązaniach siłowych, przynajmniej mówią otwarcie co reszta tałatajstwa myśli sobie, ale nie ma jaj wprowadzić w życie. #!$%@? w dupe ordo luris, ale nigdy w cywilizowanym kraju nie będzie przyzwolenia na bandyterke.
  • Odpowiedz
@Klimbert:
Jak dla mnie lgbtersi powinni mieć pełna wolność wyboru swojej płci. Podobnie jak ja powinienem mieć pełna dowolność wyboru ich płci.
  • Odpowiedz
@Flypho: no i tu się różnimy. Bo jakby do mnie podeszła osoba, gdzie widzę, że to prawdopodobnie trans to ze zwykłego szacunku używałbym takich końcówek jakie sobie życzy i nie miałbym z tym żadnych problemów.

Gorzej gdyby podszedł do mnie facet (wygląda jak facet, ubiera się jak facet) i powiedział "cześć mów mi Małgorzata".
  • Odpowiedz
@Klimbert:
Szacunek nie może być wartością wynikająca z prawa. To nie może tak działać. Jeśli masz ochotę i szacunek - możesz ale nie musisz uszanować prośby tego człowieka. To jedyna cywilizowana droga.
  • Odpowiedz
@kinasato: Myślę, że główny problem tutaj jest taki, że teraz dość głośno się mówi o LGBT, więc spora część zaburzonych dzieciaków(a może nawet i nie zaburzonych, a potrzebujących odrobiny uwagi) szuka w tym sposobu, żeby pokazać swoją "indywidualność". Zapewne dla niektórych stało się to formą subkultury, które swoją drogą bardzo zaniknęły. Dlatego uważam, że na takie jednostki trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i nie traktować ich jako LGBT
  • Odpowiedz
Koncept zmiany płci u dorosłych ludzi jest dla mnie absolutnie #!$%@?. Jakiś idiota mnie będzie terroryzował bo wymyślił sobie ze jest „inna płcią” po 20 latach życia xD.


@Flypho: Może dopiero po 20 latach życia się na to odważył? Może przepracował to z terapeutą i dopiero się zdecydował? Mam w pracy gościa, ponad 40 lat, żona i dziecko. I nagle zaczął się ubierać jak kobieta i prosił, żeby zwracać się do
  • Odpowiedz