Wpis z mikrobloga

Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestiach starach się ich wspierać.
Ale jakieś granice też mam. Jeżeli gostek, który w żaden sposób nie "upodabnia" się do kobiety, a chce aby nazywać
go Małgorzata oraz używać wobec niego żeńskich końcówek to to jest ten moment w którym ja wysiadam.
Czytam sobie w necie, że zatrzymali jakąś aktywistkę lgbt, patrzę na fotkę a tam zdjęcie faceta. Absolutnie rozumiem, gdyby ta osoba przechodziła hormonoterapię, ubierała się po damsku itd. Ale jeżeli ktoś wygląda w 100% jak facet, ubiera się jak facet, a chce aby mówić do niego Małgorzata i używać żeńskich końcówek to coś tu jest ewidentnie nie tak. Dodatkowo prowadzi fanpejdża o nazwie "stop bzdurom" (xD)
#lgbt #bekazlewactwa
Klimbert - Mam bardzo duży zakres tolerancji w stosunku do osób LGBT, W wielu kwestia...

źródło: comment_1594790834QUnwXGXS5nnLXs65plaZEz.jpg

Pobierz
  • 256
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AvantaR: z drugiej strony czy ubranie sie jak kobieta powinno uprawniac do korzystania z damskiego kibla? ;)


@xstempolx: Nie powinno. Bardziej chodzi mi o to, że jeśli ubierasz się i wyglądasz (fryzura itd.) jak mężczyzna, to nie ma co się dziwić, że jesteś brany za mężczyznę. Jakbym ubrał kieckę, ogolił się i miał znowu długie włosy, to pewnie bym nie wzbudzał podejrzeń w damskim kiblu ;)
  • Odpowiedz
@Klimbert: Uważaj bo na zachodzie za taki wpis już by cię progresywni zlinczowali, a Polska jest tylko parę lat za nimi.
Progresywiści muszą zawszę iść "do przodu". Jak osiągną to co ty uważasz za rozsądne nie stwierdzą nagle że teraz wszyscy mają równe prawa i można się rozejść tylko znajdują sobie coraz bardziej radykalne powody do walki.
Wystarczy zobaczyć jak obrzucają J.K. Rowling gównem za to że uważa że biologiczni
  • Odpowiedz
Już dawno byłaby w całym cywilizowanym świecie akceptacja związków homoseksualnych, gdyby w pakiecie nie było psycholi identyfikujących się jako helikoptery bojowe.


@kinasato: Nie. To jest po prostu kolejna mniejszość, która dopiero teraz przyznaje się do swojej tożsamości i zaczyna walczyć o jakieś tam kwestie np. prawo do administracyjnej zmiany płci(po korekcie płci i terapii hormonalnej). Z kolei prawactwo z całego świata po raz kolejny twierdzi, że to jest upadek cywilizacji.
  • Odpowiedz
@chilipvlmer bzdura
Prawda. Przeczytaj post i pierwszy komentarz, chyba, że masz czas to poczytaj resztę komentarzy. Zasada jest prosta: nie tolerujesz choćby jednej rzeczy= jesteś krypto prawakiem bez uczuć, lub atak na kościół we wpisie. Nie chce mi się już tego czytać ani kłócić. LGBT tylko szkodzi normalnym homoseksualistą.
  • Odpowiedz
@plasq: to w dużej mierze jest pojęcie społeczne.
Osoby trans tak naprawdę nikomu nie szkodzą, ich specyfika dotyczy tylko i wyłącznie ich samych.
Pedofile szkodzą innym. Dlatego też nie nazywamy ich "mniejszością seksualną".
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Okej, może źle ująłem. Chodzi mi o przykładowe "helikoptery bojowe". Nie można tolerować WSZYSTKIEGO, bo to będzie zakrawało na absurd. Toleruję osoby transpłciowe, albo takie, które do tego dopiero dążą, ale wymyślanie zaimków dla siebie samego to jednak jest dla mnie coś co trzeba zbadać i może wyleczyć, a nie "hurr durr, kolejna płeć, kolejna mniejszość"
  • Odpowiedz
@Niezgodny:
Wychodzę z założenia, że #!$%@? głupot jest daleko bardziej zawstydzające niż bycie nazywanym kobietą. Zresztą, ja już chyba trochę za stary jestem, żeby mnie to obrazić miało xD.
  • Odpowiedz