Wpis z mikrobloga

Wyniki w lewackich krajach zachodu:

Wielka Brytania - 78.88% Trzaskowski
Niemcy - 77.28% Trzaskowski
Francja - 70.19% Trzaskowski
Hiszpania - 85.26% Trzaskowski
Portugalia - 92.15% Trzaskowski

Czy moje drogie prawaki mogą mi coś wyjaśnić, bo durny lewak jak zwykle nie rozumie. Jak to jest że ludzie, którzy pojechali na zachód i zetknęli się z całym tym złem, chcą go w swoim kraju? Co i rusz parady gejów, marksizm kulturowy, LGBT może adoptować dzieci, muzułmanie i inżynierowie z Afryki, rasizm i codzienne uciskanie białych heteroseksualnych mężczyzn. Strefy no-go i tęczowe flagi. Oszalałe lewactwo na każdym kroku.

I dokładnie tego chcą w Polsce ludzie mieszkający w paszczy diabła, w opresyjnej UE. To oni są jacyś głupi, czy jednak półpiśmienne chłopy z Podlasia dla których 120 eurosów miesięcznie to majątek i przegrywy spędzające całe dnie na stronie ze śmiesznymi obrazkami boją się czegoś co jest zupełnie niegroźne, ekstrapolują to co się dzieje na zachodzie do granic możliwości i łykają fejki jak pelikany?

Tak pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #wybory #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydaje ci się, że wiesz najlepiej i jesteś mądry, a ci którzy wyjechali są głupi i nie ogarniają.


@Alex_mski: Nie wiem czy trollujesz, czy nie potrafisz odczytać najprostszej ironii.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ja akurat byłem bardziej z lewej strony do czasu, aż spędziłem 2 lata za granicą. Pół roku Niderlandy i 1,5 roku Francja. Wtedy podziękowałem i jednak z dwojga wole ten katoland. I nie, nie głosowałem na PiS.
  • Odpowiedz
biorąc pod uwagę, że wyjechały głównie niziny społeczne, jaki można wysnuć wniosek?


@laphroig: czekaj czekaj, w Polsce niziny społeczne głosowały na PiS, a w takiej WB na PO? Widzisz jak robisz k---ę z logiki?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: strasznie generalizujesz. Ja właśnie wróciłem z emigracji i muszę zauważyć, że wystarczy wyjechać kawałek za duże miasto i nie widać tam tych rzeczy o których piszesz.
A lokalsi, jak wleją w siebie parę pint, to narzekają znacznie więcej niż w Polsce. Boją się jednak to robić publicznie, bo od razu zostaliby zakrzyczeni i zlinczowani...
  • Odpowiedz
Jak to jest że ludzie, którzy pojechali na zachód i zetknęli się z całym tym złem, chcą go w swoim kraju?


@Kozajsza: A może po prostu chcą tamtejszą ekonomię mieć w Polsce, przy zachowaniu polskiej sfery obyczajowej?
  • Odpowiedz
@WaveCreator: @Kozajsza: to ja odpowiadam jak to wygląda z tymi ludźmi z "Podlasia" i innymi Sebkami. Lokale wyborcze są tylko w dużych miastach. W jednym punkcie i nie każdemu się chce dymać i trafić wolny dzień by oddać głos. To jest największy problem głosowania na obczyźnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WaveCreator: i tu się mylisz "ci wyjeżdżający" sa z wszystkich warstw społecznych ludzie wyjechali od inżynierów po sebkow ale każdy z nich był na tyle mądry aby nie pracować za miskę ryżu i składać się na daniny dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam że tych co wyjechali nie da się kupić dlatego są bardziej obiektywni
  • Odpowiedz