Wpis z mikrobloga

Wyniki w lewackich krajach zachodu:

Wielka Brytania - 78.88% Trzaskowski
Niemcy - 77.28% Trzaskowski
Francja - 70.19% Trzaskowski
Hiszpania - 85.26% Trzaskowski
Portugalia - 92.15% Trzaskowski

Czy moje drogie prawaki mogą mi coś wyjaśnić, bo durny lewak jak zwykle nie rozumie. Jak to jest że ludzie, którzy pojechali na zachód i zetknęli się z całym tym złem, chcą go w swoim kraju? Co i rusz parady gejów, marksizm kulturowy, LGBT może adoptować dzieci, muzułmanie i inżynierowie z Afryki, rasizm i codzienne uciskanie białych heteroseksualnych mężczyzn. Strefy no-go i tęczowe flagi. Oszalałe lewactwo na każdym kroku.

I dokładnie tego chcą w Polsce ludzie mieszkający w paszczy diabła, w opresyjnej UE. To oni są jacyś głupi, czy jednak półpiśmienne chłopy z Podlasia dla których 120 eurosów miesięcznie to majątek i przegrywy spędzające całe dnie na stronie ze śmiesznymi obrazkami boją się czegoś co jest zupełnie niegroźne, ekstrapolują to co się dzieje na zachodzie do granic możliwości i łykają fejki jak pelikany?

Tak pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #wybory #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biorąc pod uwagę, że wyjechały głównie niziny społeczne


@laphroig: pics or didn't happen, wyjechało też bardzo dużo specjalistów, nie znamy też przekroju głosujących w wyborach za granicą.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: A często ci wyjeżdżający to były typowe Sebki i Karyny z "husarii", które gdyby nie wyjechały, to u nas najpewniej by głosowały na PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko pokazuje jak doświadczenia zmieniają ludzi i ich punkt widzenia. Jak ktoś całe życie nie opuszczał swojej gminy na Podkarpaciu, to dla niego tramwaj i automat z napojami są lewackimi wynalazkami xD
  • Odpowiedz
a ja zapytam inaczej: biorąc pod uwagę, że wyjechały głównie niziny społeczne, jaki można wysnuć wniosek?


@laphroig: przecież spora część nie wpadnie na to by pojechać np. do Reichu, bo są tak tępi i głupi. xD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: bo chcieli zmienic cos w tym kraju zeby tam wrocic, sam glosowalem na trzaska a gdybym mogl glosowac drugi raz zaglosowalbym na dude ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:dziekuje, mam nadzieje ze rozwialem wszystkie watpliwosci
  • Odpowiedz
Jak to jest że ludzie, którzy pojechali na zachód i zetknęli się z całym tym złem, chcą go w swoim kraju


@Kozajsza: dali się omamić lewackiej propagandzie i kupić apologetom marksizmu kulturowego, proste.
  • Odpowiedz
a ja zapytam inaczej: biorąc pod uwagę, że wyjechały głównie niziny społeczne, jaki można wysnuć wniosek?


@laphroig: niziny, które wyjechały rzadko głosują, bo im się nie chce.
Generalnie z mojego doświadczenia ludzie na emigracji dzielą się na dwie grupy:
-ludzie, którzy wyjechali i teraz pracują poniżej swoich kwalifikacji z najniżej wykwalifikowanymi miejscowymi. Ci skręcają ostro w prawo, stają się rasistami, często też lubują się w teoriach spiskowych.
-ludzie, którzy wyjechali,
  • Odpowiedz
@Kozajsza ojej, a czemu dzicz z Afryki i Azji która uciekala stamtąd przed przemocą wprowadza #!$%@? w swoich nowych gettach na Zachodzie, gdzie nie muszą się martwić o żarcie i schronienie jak w dziczy?
  • Odpowiedz
Czy moje drogie prawaki mogą mi coś wyjaśnić, bo durny lewak jak zwykle nie rozumie.[...].


@Kozajsza:
Proszę bardzo - typowa polacka mentalność sprawia, że bawi ich to, że zachód ma taki syf u siebie, bo to, hehe nie nasze - głupi Niemcy, Brytole, Hiszpanie itd. zobacz Stachu jakich cudaków utrzymują.
Ta sama polacka mentalność każe im głosować na Trzaskowskiego w Polsce, bo ich już tam nie ma i mają w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: ale dlaczego ma chodzić o LGBT? Może ktoś wyjechał, bo go pis i Duda #!$%@?ł. Głosuje na Trzaskowskiego, żeby móc wrócić do kraju gdzie nie rządzi karakan
  • Odpowiedz
Jak to jest że ludzie, którzy pojechali na zachód i zetknęli się z całym tym złem, chcą go w swoim kraju? Co i rusz parady gejów, marksizm kulturowy, LGBT może adoptować dzieci, muzułmanie i inżynierowie z Afryki, rasizm i codzienne uciskanie białych heteroseksualnych mężczyzn. Strefy no-go i tęczowe flagi.


@Kozajsza: zapomniałeś jeszcze o lekarzach którzy "eutanazują" na siłę biednych starych ludzi co to muszą do Polski uciekać ( ͡°
  • Odpowiedz