Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki potrzeba telefon, by chrome nie mulil na #android ? Pytam serio, teraz mam j7 z 17 roku i dzialanie vypok na chromie to jest dramat, ostre lagi... ale zapuszcze #edge i to jest inna rozmowa, strony laduja sie w mgnieniu oka, wszystko jest szybkie, plynne i lepsze - stad moje pytanie - czy moj #telefony sie juz tak zestarzal (a moze ciagle byl stary), czy chrome mobile to taki syf? Tego desktopowego przestalem uzywac i jade na edgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chrome
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Student_AWAS: Edge jest po prostu lepiej zoptymalizowany od Chrome. Zawsze korzystałem z Opery na telefonie, ale jakiś czas temu zainstalowałem na próbę Edge i wyraźnie widać różnicę w szybkości działania na korzyść przeglądarki od M$.
  • Odpowiedz
@CeZiK_: niby tak, ale to jest doslownie przeskok z dwie klasy do przodu, no i do edga moge zaladowac adblocka ( ͡° ͜ʖ ͡°) boje sie myslec, jakby smigal na a50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Wyprobuj sobie Chroma z kanalu "Dev" albo "Canary" bodajze juz jest dostepna ta nowa 64 bitowa wersja.
A jak chcesz cos szybkiego to Samsungowa przegladarka jest bardzo chwalona pod tym wzgledem ma chyba nawet wbudowanego adblocka + b.dobrze ogarniety ciemny motyw dzialajacy praktycznie na wszystkich stronach (tego mi najbardziej brakuje w Chromie), ale juz mimo wszystko przyzwyczailem sie do Chroma na zamulanie nie narzekam.
  • Odpowiedz
@k3lt: hm spróbuję tej wbudowanej z ciekawości ;] ogólnie chcę sobei reinstalkę androida zrobić, więc ten jest "na stracenie" ;] mogę wypróbować parę rzeczy, hehe, na razie edge wygrywa. Na dekstopie i na mobile.
  • Odpowiedz