Wpis z mikrobloga

#prl #komunizm #barejawieczniezywy #mieszkanie #nieruchomosci #zalesie #polskiedomy #beton

Kocham spółdzielnie w naszym kraju - przedwczoraj w moim bloku wywiesili kartkę, że będą wydawać identyfikatory parkingowe od za tydzień do końca miesiąca, od sierpnia ten kto nie będzie go miał i straż miejska przyłapie na parkowaniu bez niego pod moim blokiem to cyk mandacik.
Sam auta nie posiadam, ale czasem mnie zmotoryzowani goście odwiedzają więc fajnie byłoby jakby mogli zaparkować pod blokiem a nie dwie ulice dalej.

Dzwonię więc do spółdzielni spytać o parę podstawowych rzeczy typu:
- czy jak wynajmuję mieszkanie od członka spółdzielni to czy mogę go sam odebrać, po co mam zawracać gitarę właścicielce o to
- ile będzie kosztować jego wydanie
- jak długo będzie on ważny

Za pierwszym razem pani poinformowała mnie, że nic nie wie i przełączyła mnie do kierownika. Kierownik podniósł słuchawkę i od razu odłożył. Ach ci permanentnie niemający czasu kierownicy.

Więc dzwonię dwie godziny później, już trafiłem na babkę, która myślałem, że mi pomoże. Zadaję pytania wyżej wymienione.
Przy trzecim pytaniu babka się zagotowała wrzeszcząc do słuchawki "PANIE TO ZA WCZEŚNIE NA TAKIE PYTANIA, NIE WIEM, DO KOŃCA ŻYCIA, ZA DUŻO PYTAŃ PAN ZADAJE W TYM MOMENCIE".

Każde moje pytanie ładowało jej pasek focha, było to czuć w głosie.

A ja takie w myślach...to po ch... wywieszacie informację o tym, że będzie potrzebny identyfikator nie myśląc o tym, że ludzie mogą dzwonić z pytaniami na ten temat.

PRL WIECZNIE ŻYWY
m.....s - #prl #komunizm #barejawieczniezywy #mieszkanie #nieruchomosci #zalesie #pol...

źródło: comment_1594360115vEWt06fafL6oxr6jEsXAxk.jpg

Pobierz
  • 3