Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Serio? Pokój jednoosobowy za 950 zł? XDD
Przecież ja bym tu nawet swoich ciuchów nie zmieściła, a co dopiero jakieś inne rzeczy typu komputer czy książki.
Mieszkam w małym mieście ogólnie i za 950 zł to ja mogę całkiem niemałą kawalerkę wynająć. No ale Wrocław to Wrocław. Nie wyobrażam sobie studenckiego życia tam i albo płaceniu 2k za normalny pokój, albo 1k za takie gówno.
Zdjęcie udostępnione przez znajomego.
#mieszkanie #wynajem #nieruchomosci #januszebiznesu #pokoj #bekazpodludzi #studbaza #studia
Amestris - Serio? Pokój jednoosobowy za 950 zł? XDD
Przecież ja bym tu nawet swoich c...

źródło: comment_15942977415VSS7tLdFukHO3yvIDcUN0.jpg

Pobierz
  • 26
@Amestris: podziękuj rodzicom, że głosowali na PIS. Żyjesz dalej w roku 2017, że uważasz, że 1000zł to dużo kasy? Właściciel mieszkania ma brać za wynajem mniej niż pobiera niepracująca matka za 2 dzieci?
@Amestris: Miałam do wyboru to albo mieszkanie z 5 innymi laskami, które miały rozpisany harmonogram kto kiedy korzysta z łazienki xD I nie żałuję, bardzo dobrze wspominam to mieszkanie. Śmiałam się, że kogo nie zapraszam do siebie to od razu do łóżka xD Posiadówy w kilka osób były zacne tam :)
@Amestris: potwierdzam, godzina xD Ale jakbyś mieszkała kiedyś na obrzeżach w jakimkolwiek mieście, to koniecznie sprawdź pociągi. Często w obrębie miasta można się nimi poruszać w cenie biletów autobusowych na wszystkie linie (we Wrocławiu tak jest) i masa ludzi z okolic Psiego Pola dojeżdża w ten sposób do centrum w 20 minut.