Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
Na tych portalach motoryzacyjnych nie sposób znaleźć samochód.
Typowe ogłoszenie #otomoto
Czytania 15 minut, a w środku tekstu.
Rok produkcji starszy niż w filtrowaniu bo tam podał rok modelu!
Cena w ogłoszeniu to cena netto!

Albo cena to. Cena odstąpienia Dolicz jeszcze 10 rat po 1700 netto
Albo milion zdjęć i na ostatnim #!$%@? pół przodu, oczywiście samochód bezwypadkowy.
Angliki w ofertach z kierownica z lewej strony.
W ogóle inne auta niż w kategorii i pierwsze zdjęcie z internetu.
Full pakietu w tytule bez skóry, navi, komputera pokładowego i wycieraczek.
Normalnie mam dość i będę jeździł starym trupem
#motoryzacja
  • 30
@bury256:

Czytania 15 minut, a w środku tekstu.


Najpierw zdjęcia oglądaj, a potem czytaj. Poza tym opis to zwykle bajki handlarza. Ja czytam dopiero jak samochód mocno spodoba mi się na zdjęciach, ale i tak podchodzę do opisu z rezerwą. Tam wszystkie samochody zajebiste, mało kto się zdobywa na szczerość bo głupie polaki wolą być oszukiwane że samochód cacy, niż znać prawdę, że wymaga nieco napraw.

Albo milion zdjęć i na
@bury256: A to dopiero poziom chęci kupna, wyobraź sobie, że są też podobne przygody jak już dojedziesz na miejsce xD

Kolega znalazł samochód, nie dość że tani to z opisu dobry, coś mu śmierdziało, ale co tam. Może szaleniec sprzedaje i jest okazja.
Jedzie po niego ze 100 km i co? Na miejscu się okazało, że druga strona samochodu, (ta której nie były robione zdjęcia) całą rozbita, jakby co najmniej tam
@bury256 z drugiej strony jak wystawialem swojego Lexa to opisalem co do joty stan faktyczny, skany rachunkow po przegladach, raport przebiegu i bezwypadkowosci (ten platny ponad 100zl) to ludzie dzwonili i pytali gdzie haczyk bo na pewno cos ukrywam takim opisem. Nie dogodzisz :D
@badziebadla: VIN tak, w Otomoto nie ma w tej chwili walidacji numeru nadwozia(no dobra, jest bardzo podstawowa- ilość znaków i występowanie znaków niedozwolonych), dopiero po wprowadzeniu pełnej walidacji takie ogłoszenia będą banowane. Natomiast akcje typu spalone auta momentalnie są #!$%@?.
@bury256 jak szukasz forda focusa mk2 z 2011 ze sprawdzoną historią itp to możesz się odezwać na priv xD u mnie meldują się tylko handlarze, którzy chcieliby go za bezcen xD