Wpis z mikrobloga

Miruny, powiedzcie czy dobrze zrobiłam. Poznałam na Tinderze fajnego gościa, serio gadka się kleiła, kino, książki, naprawdę wiele nas łączyło. Dopóki się z nim nie spotkałam. W restauracji pękły dwie butelki wina i OCZYWIŚCIE musiało zejść na temat wyborów. Ten serio robiący dobre pierwsze wrażenie młodzieniec (ja lvl 23, on lvl 25) powiedział, że ponieważ pochodzi z Polski C (on z Rzeszowa, akcja w Warszawie) to zgodnie z tym co robi rodzina - on także będzie głosował na Dudę.
Nic mu nie powiedziałam, ale potężny niesmak pozostał i teraz zastanawiam się czy w ogóle się z nim spotykać, bo mnie zwyczajnie telepie na myśl, że mogłabym widywać się z kimś, kto wydaje się oczytany, a okazuje się, że przy bliższym poznaniu to zwykły kretyn.
Co mam zrobić mireczki?
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 28
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu:
Ech, też mnie telepie, ale fakty są takie że niektórym za dudy żyje się lepiej, PiS sprytnie też zadbał o różne inwestycje w rejonach pominiętych przez po, więc wiadomo że tacy ludzie nie zagłosują na kogoś, przez kogo będą mieć gorzej. Myślą tylko o sobie, tak jak wyborcy trzaska. Teraz kwestia tego, czy mają do tego prawo, czy im takie prawo odbieramy i skreślamy.
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Na podstawie takiej, ze uważasz Dude za jakieś czyste zło, a jezeli chłop jest za Duda to chociaz stara się kierować jakimiś wartosciami którymi ty sie nie kierujesz wiec szkoda zachodu dla was oboje

no jestes rozowym 23lvl xd musialabys czytac full ksiazek, znac hisotrie itp. a nie powielac utarte w glowie slogany
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Z powodu jednego konfliktu porzucasz gościa? Powodzenia w szukaniu kogoś co będzie w 100% zgodny z tobą.

Serio o politykę chcesz dawać #!$%@?? xD. Tak samo #!$%@? o religii czy poglądach.

Dla mnie taka kobieta byłaby dziwna. Nie mniej jednak mógł facet darować sobie temat polityki.

Polityka, religia i światopoglądowe #!$%@? u mnie skreślają drugą osobę na pierwszym spotkaniu. Nie cierpię tych tematów, unikam ich #!$%@? jak ognia.
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Aha mówisz, że jest z Polski C a następnie masz jakieś wąty bo ma inne poglądy polityczne i jeszcze przez to nazywasz go kretynem chociaż przed tym przedstawiałaś go w superlatywach, to jest po prostu słabe. Bardzo dobrze zrobiłaś, zaoszczędziłaś mu kłótni i niesnasek w związku przez jakieś własne fanatyczne poglądy w polityce, przy tym nie umiejąc współżyć z osobą o innych poglądach politycznych...
@Helle: Gorsze jest przedstawianie kogoś w takim świetle, że on wychodzi na "kretyna", choć go nie znam, nie znam sytuacji w jego domu, dlaczego tak postąpił, chyba warto dać sobie na wstrzymanie przyjmowanie 1 opinii o człowieku, którego nigdy na żywe oczy nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Drugą kwestią jest to, że powiedział o tym po 2 butelce wina więc widocznie nie uważa polityki za coś decydującego w rozmowie
@Kresowiec: zgadzam się z tobą, ale o tym nawet nie chciałem dyskutować, bo to całkiem inna sprawa.
Chodziło mi tylko, że wszyscy uderzyli w to, że jej się nie spodobały jego poglądy, a ja odniosłem wrażenie że opke zraził jego konformizm, a nie to na kogo będzie głosował
@Helle: Dla mnie także takie sytuacje są bynajmniej kiepskimi zwłaszcza jeśli rozmawiamy o polityce. To, że tak postąpił zostaje tylko w 4 ścianach tego domu i są to naprawdę sprawy, które są tylko wiadome między członkami rodziny i dlaczego tak postąpili (wiem coś o tym, bo takie sytuacje niejednokrotnie słyszałem i widziałem). Oczywiście nie bronię też tego chłopaka, wręcz przeciwnie niektóre sytuacje mogą być wręcz jak z memów (500+ itp.) i
@Never_let_me_go: jak tak trochę jeżdżę po Polsce to Zachód imo wygląda dużo biedniej, niż Wschód. Ja odnoszę wręcz wrażenie, że PO (i PSL!!) wydawały masę kasy na Wschodzie na jakieś programy, gdzie ten cash trafiał w większym stopniu jak najniżej - na poziom gmin czy do rolników (był nawet specjalny program operacyjny Polska Wschodnia), niż na Zachodzie. Na Zachodzie może inwestycje były bardziej spektakularne, ale z poziomy "zwykłego człowieka" ma się