Wpis z mikrobloga

OHP 142,5kg x 2 stojąc... Zero pomocy nóg, zero pomocy biodra.

Ogromny PR :D I najśmieszniejsze że to nie było moje główne ćwiczenie na dzisiaj, bo najpierw zrobiłem wyciskanie vs gumy 1RM, gdzie zrobiłem 242,5kg x 1 czyli o 2,5kg poprawiłem swój PR :)

Dopiero jako drugie ćwiczenie wpadło OHP i niespodziewanie lekko poszło, tam jeszcze był zapas lol.

W każdym razie tricepsy mam jakieś zmęczone, ale co się dziwić jak mocno je bombarduje cały czas.

1h incline bench rows - to bardzo fajne ćwiczenie, szczególnie dla osób co mają dużo masy na plecach. Po prostu pozwala na o wiele większy ROM, dopięcie u góry ruchu. Fajnie wchodzi, no i leżąc na ławce oszczędzamy zmęczenie dołu pleców.

Dzisiejszy trening
Bench vs heavy bands 220x1 230x1 242,5kg x 1 (147,5kg bar weight + 95kg bands)
OHP 110x1 130x1 142,5kg x 2
DB triceps rollback 3x8
Upright rows to chin, low pulley - 140kg 4x8
1H incline bench rows 4x6
Hammer curls 4x6
Triceps pushdown 4x8

#silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf #pokazforme
IntruderXXL - OHP 142,5kg x 2 stojąc... Zero pomocy nóg, zero pomocy biodra.

Ogrom...
  • 55
@IntruderXXL Czy mi też wolno być takim dużym dzikiem? Zawsze chciałem pójść w tę stronę z uwagi na wzrost (193cm/133kg) tylko nie ma do kogo pójść z tym a szukanie info na necie to czarna dziura dezinformacji :/
@IntruderXXL: chlopie masz swoje rekordy, wow gratuluje - podniesiesz tira ale jak się przewrócisz to sam się wkrótce nie podniesiesz. Nie jaram się kalekami. Nie podnoszę tyle, bo mi na tym nie zależy. Wole być mobilny i silny na tyle, by znokautować Cię w pierwszym ataku, po to cwicze. Zasugerowałem Ci poszerzenie wiedzy na temat jak wyżej wspomniałeś „siły absolutnej”. Podniesiesz w martwym trzysta ponad ale jakbyś ćwiczył na pogrubionej sztandze
chlopie masz swoje rekordy, wow gratuluje - podniesiesz tira ale jak się przewrócisz to sam się wkrótce nie podniesiesz. Nie jaram się kalekam


@richmotherfucker: to się nazywa SPORT... a dokładnie trójbój. Gdzie celem jest podniesienie jak najwięcej w przysiadzie, wyciskaniu i martwym ciągu.

Wole być mobilny i silny na tyle, by znokautować Cię w pierwszym ataku, po to cwicze.


Ile ważysz?
@IntruderXXL: Chłopcze ty ze swoją waga to jestes dosłownie kaleka w walce, zadyszka po 30 sekundach kołowrotka i paraliż ciała. Rzadko kiedy ktoś powyżej 120+ jest w stanie się poruszać na tyle gibko by mnie dotknąć a co dopiero wymierzyć celny cios. Patrz tam swojej sztangi i módl się byś nigdy wstdydzic przy rodzinie nie musiał jak na festynie ulicy z przypadku ktoś napipcy tak, ze połamie nosek i szczękę -
Rzadko kiedy ktoś powyżej 120+ jest w stanie się poruszać na tyle gibko by mnie dotknąć a co dopiero wymierzyć celny cios.


@richmotherfucker: Drugi Bruce Lee! Dlatego właśnie mówię Ci idź na dobrą sekcję, zdobądź trochę doświadczenia na ringu/klatce z dużo cięższymi przeciwnikami to zrozumiesz dlaczego istnieją kategorie wagowe, a nie wzrostowe, zasięgu rąk...

Nie mamy o czym rozmawiać, i oszczędź sobie pisanie w internecie o tym jaki z Ciebie "fajter",
@richmotherfucker gościu, przychodzisz pod wpis Intrudera który interesuje się jednym konkretnym sportem (wysoka specjalizacja, mówi to coś panu ?) I #!$%@? swoje głupoty dając rady odnośnie budowania siły xd. Jestem bardzo ciekaw czy pod postami maratończyków też piszesz żeby robili tak jak się Tobie podoba bo będzie przy rodzinie wstyd jak nie dadzą rany pijanego wuja nieść na plecach ? Kocham po prostu jak przychodzą ludzie i próbują innym powiedzieć jak mają
Hahahahhahahahha, jakie to piękne. Tak znawcy, macie racje z grubasem na czele. Kategorie wagowe są tu niepotrzebne jak się walczy z kalekami. Freak Fighting akurat by mi pasował, jeden filmik by rozwiązał sprawę ale nie jestem atencyjna szmata choc i tak za dużo powiedziałem.