Wpis z mikrobloga

@dafto: buehehehe... w kategoriach samych faktow to mi wychodzi , ze jako czesc skladowa panstwa polskiego wroclaw od biedy byl 350 lat. ale juz jako niepolskie miasto byl 650 .. no to zajebiscie odwiecznie polskie miasto .... :D. natomiast w kategoriach mniej bezwzglednych to mieszkaja tam jacyc wroclawianie z dziada pradziada? :D . Dobrze na ten temat pisze norman davis. A idac twoim tokiem rozumowania to niemieckie ziemie az po berlin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: no straszne. Niemcy też tam byli przyjezdni, a Hitler sam gardził Berlinem i Wroclawiem. Wkrotce to polskie posiadanie Wroclawia bedzie na pierwszym miejscu. Przyzwyczajaj sie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dafto: ale ja nie mam pretensji o aktualny stan posiadania ... ja mam beke z tych co to za komuchami powtarzaja te mity o odwiecznie polskich ziemiach. a na podstawie tych mitow wspolczesna mentalna polska husaria robi sobie w glowkach kaszanke i krzyczy na wiecach cos tam ze niemcy nasz kraj chca zagrabic :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: ps. Wroclaw byl pod panowaniem polskim 400 lat, 200 niemieckim i 500 czeskim. Nie wiem, jak mozna podważać polskość wroclawia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: wrocław założyli Polacy, przez ponad 300 lat nim zarządzali, później trafił w ręcę okupantów. Nikt nie wątpi w polskość Warszawy, mimo, że ponad 200 lat była pod okupacją...
@dafto: 200 lat byl niemiecki plus 500 czeski to daje mi 700 .. jakies 350 polski plus niech ci bedzie ze 70 lat po 2 ws .. masz racje 420 jest wieksze niz 700 :D. ( juz nawet nie wspomne ze od 6 wieku byl slaski do czasu mieszka a nie polski czy czeski ). juz predzej mozna powiedziec ze to sa ziemie slowianskie.. ale to przez gardlo ludziom nie przejdzie
@Soojin21: Dzięki nam przez 8 lat polscy rodzice mają prawo do wychowywania dzieci, a za sprawą 500+ mogą karmić je musztardą nawet ze szklanych słoiczków bez zmartwień o to, że dużo się marnuje. Niestety ciągłym zagrożeniem są poprawne politycznie Niemcy, które próbują blokować nasze wielkie inwestycje.