Wpis z mikrobloga

@atteint: to my sypiemy śnieg na święta :)
mordeczko mordunio, takie hity to normalnie są słuchane i szanowane przez grono gitów.

Kiedy myślisz, że masz zawał

Wtedy dopiero zaczyna się zabawa

Magnez, potas
Hissis - @atteint: to my sypiemy śnieg na święta :) 
mordeczko mordunio, takie hity ...
  • Odpowiedz
mordeczko mordunio, takie hity to normalnie są słuchane i szanowane przez grono gitów.


@Hissis: phehe, to samo tutaj, ZBC to prawdziwa Biblia hip-hopu i każdy ich wers nosimy w sercach i duszach.

A takie hity z kategorii muzyki poważnej znasz?
  • Odpowiedz
@atteint: Ten Lancetos nawet git, ameryczki czy tam innych obcojęzycznych nie słucham, gardzę zagranicznym rapem, bo go nie rozumiem xD Masz tu kilka, ale mocno zróżnicowane style, tak w sumie to na oślep #!$%@?łem, nie wszystko aż tak stricte o hehhe kreseczkach zwijeczkach i noskach, no ale jakoś tam chyba wszystko zachacza temat, dasz znać co Ci tam leży, co nie to polecimy dalej.

Avi x Louis Villain - Jeden z Anonimowych
EPIS DYM KNF ft. Kaczor BRS - Daj sobie spokój
SNDK - Domino
Malolat/Auer -
  • Odpowiedz
@Hissis: ej no powiem ci, że niektórymi kawałkami to mnie przenosiłeś wstecz niezły odcinek czasu, nie wiedziałem nawet, że Małolat coś nowego wydał. niektóre z podesłanych już znałem, jak Jimsona, czy Jezusowi Kazali Spać.
najbardziej mi siadło zdecydowanie Chemiczne Pokolenie Syndykatu, lubię takie bity, a chłopaki fajną nawijkę mają, do tego Avi i Louis Villain, Rose i Jongmen byli spoko. Drugastrefa mnie #!$%@?ł tytułem i tekstem, kwikłem parę razy przy
  • Odpowiedz
@atteint: No czyli ogólnie źle nie wyszło z tego co widzę. Masz tu jeszcze jedną prawilną kawalinkę. ;)
Bonus RPK - BŁĘDNE KOŁO

Ja tam rapy uwielbiam, Od czasów liroya na walkmanie, do teraz :) Chociaż nie gardzę innymi gatunkami, Czasami całymi dniami słucham muzyki klasycznej, Chopin, Mozart, Vivaldi, no coś wspaniałego :)
  • Odpowiedz