Wpis z mikrobloga

#buczek

Co do ustawek. Pamiętam dwie. Jedna to historia dość znana czyli sparingi gdzieś na poludniu Floty Świnoujście jakieś 5/6 lat temu. Pamiętam, że działy się tam cyrki, mnóstwo kartek, odwracanie losów meczu itp. Pamiętam, że dzień u buka był spokojny, jakaś 10rano, więc mało kto w ogóle był. Na żywo leci ten sparing na tv w lokalu (tylko podgląd wyniku i staty. Nagle przylatuje kilku gości z telefonami w łapie i zaczęli stawiać jakieś luponyy na ten mecz, ale po kilkadziesiąt zł. Jakieś gole, kartki, itp. Ogólnie chyba jeszcze przed końcem tego meczu, ten sparing został zablokowany i wszystko było cofnięte. A potem wyszło, że flota robila tam wałki (ogólnie stawianie sparingów to wały w #!$%@? moim zdaniem).

Druga sytuacja jest chyba nieznana dlatego nie chciałbym rzucac nazw drużyn, zwłaszcza, że nie mogę teraz znaleźć, który to był mecz. Ale 100% 1 liga 5/6 lat temu. Wydaje mi się, że drużyny ze Śląska, albo południa Polski. Mecz ligowy o 20. 5min przed meczem podjeżdża auto z blachami z miasta 300km od mojego xD wpada 3 gości. Postawili dokładny wynik (2:2 albo 1:2, nie pamiętam za dobrze, a nie chce pomieszac, bo potem poszukam tego meczu). Dodatkowo dali, że mecz się odwroci. Chcieli za ok. 10 tys. kazdy, wiec Zadzwonilem do analityka, boo system mi to zblokował. Pozwolill na postawienie tego, ale po 2/3 tysiące. Postawili, poszli. Ja potem patrzę z ciekawości ten mecz, jakaś 70 min. 1:0 albo 2:0 (bo jak pisalem, nie pamietam który to był wynik). To mówię Łeeee, nuda. Ale ogladam dalej, 80ktoras minuta a tam jeb, dwa babole gospodarzy, ale to takie w stylu zrobienia jakiegoś głupiego karnego, albo niby wybijania pilki z pola karnego pod nogi przeciwnika i cyk. 1:2 czy tam 2:2 i mecz bez historii. Jak będę miał więcej czasu to spróbuję poszukać tego meczu.
  • 34
@FanaticoRosso1910: obstawianie sparingów, absurd, nie wiem jak jest teraz, ale pamiętam sparing Legii, bodajże na Cyprze, gdzie Cezary Kucharski wypłacił listwę obrońcy i się zaczęli szarpać. Sędzia wyprosił obu Panów z czerwami, ale pozwolił na zastąpienie ich innymi zawodnikami, z uwagi na fakt, że to były przygotowania. Jak takie zdarzenie by było interpretowane przez bukmachera? Zdjęcie meczu i anulacja zakładów?
@czlapka: coś pamietam jak z rok temu śledziłem i pod koniec sezonu była jakaś dziwna passa koło 10 remisów z rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet przy teoretycznie już wygranych meczach, ale nic o tym głośno nie mówili, wiec może przypadek
@Wpytke znam jednego. Mecze typu PSG, Man City, Atletico, Barcą, Real itp. Kilka stówek-do kilku tys stawka. Wygrywał 2,3,4 krotność tego i siema. Moim zdaniem najlepsza taktyka. Wygrywał ok 3/4 swoich kuponów. @kyleleash sparingi to absurd jak #!$%@?. Np. W. Tym meczu floty działo się bardzo dużo do 70min czy coś i zablokowali kupony, a te które były postawione, zostały wycofane i klient dostał zwrot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@FanaticoRosso1910: Druga sytuacja to klasyczny łamak, znana rzecz w środowisku. Nawet nie mając żadnych znajomości wewnątrz drużyny, po prostu analizując historię można z dużą pewnością łamaka wytypować. Ja się aż tak dużo w to nie bawiłem ale chłopy na grupach bukmacherskich mają na oko 60-70% skuteczności. Biorąc pod uwagę, że na każdym kurs conajmniej powyżej 3 a często koło 6-7 to można zarobić. Ale fakt faktem, że to zwyczajnie robota na
@FanaticoRosso1910: w jakim buku pracowałeś? miałeś jakichś "ulubionych" klientów? pamiętam jak w technikum chodziłem do stsu to pracowała tam taka spoko babeczka, która cisnęła bekę z meneli i z młodych co grali(np ze mnie, ale potem byliśmy przyjacioły #pdk) i jak przychodził taki Dżony, od którego czuć zapach było zanim wszedł do lokalu to po jego opuszczeniu ta babeczka robiła rundkę po pomieszczeniu z odświeżaczem powietrza :D fajnie się czyta
@FanaticoRosso1910 a na Twoje oko wiem, że to ciężko określić ale sam chodzę czasami do osiedlowego punktu i widzę tam mniej więcej stałe mordy. Pytanie jest takie z tych co kojarzyłeś albo przewijali się raz w tygodniu np. Weekendy to na ilu typa ilu coś wygrywało w miarę regularnie? Np kojarzyłeś że 80 osób przychodzi i np 10 wygrywało co jakiś czas czy np to tylko 4 osoby tak na oko nie
@FanaticoRosso1910: może katowicki gks? Pamiętam że mieli sezon, że do pewnego momentu mieli pierwsze miejsce w tabeli, a potem jakby ktoś ich wyłączył, żeby przypadkiem do ekstraklasy nie wyszli. Albo może mieli drugie miejsce podczas meczu o pierwsze, prowadzenie a potem pstryk, remis, nie ma awansu. I też mi się kojarzy że to może być tak dawno jak myślisz. Albo zwyczajnie coś mi się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡