Wpis z mikrobloga

@GetRekt: Do tego albo u nich aromaty albo aroma, inawera, maiart i tu już bez firmy, wybór po sufit i je**ć te premixy. Tez dawałem się golić ale jak policzysz to wychodzi bez porównania. Zmixowalem nawet takie opcje z serii DUO np ananas-jabłko i normalnie jak kupny tylko za 3 zł 50ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crypto-beagle: no ja właśnie nawet nigdy z premixow nie korzystalem, bo dużą moc chmurze, dlatego taka baza + aromaty byłyby dla mnie zajebiście fajnym rozwiązaniem :D Próbowałem takie bazy dostać lokalnie ale są maksymalnie w 10-ml buteleczkach i nie wychodzi to korzystynie cenowo przy tych cenach jakie są tutaj :D Także dzięki za polecenie, będę coś musiał z tą firmą wykombinować tylko, żeby zamówić :D
Btw, polecasz jakieś aromaty od nich
@GetRekt: Generalnie z aromatami to mam krótki staż, ale ja to głównie jabłka i tytoń z orzeszkami i karmelem mixuje. W wymienionych wyże firmach jest mnóstwo owocówek i herbaciane tez widziałem. Tutaj jest trochę loteria ale jak wtopisz ze smakiem to za 7-10 zł maks strata a nie za 30-40 zł jak bywało, że premix + baza nikotynowa kosztowała i po 2 buchach żyg. Bo opisy są nieraz piękne, pachną pięknie
@crypto-beagle: Czyli reasumując - zamawiam sobie litr takiej bazy, dolewam sam aromat i mam liquid? Sorry za głupie pytania ale już tyle czasu się męczę żeby dostać dobrą bazę w dużej pojemności, że sam nie wierzę xD
@GetRekt: Tak. To już jest bezsmakowy liquid. Premix jest bez nikotyny - dolewasz bazę. Tutaj jest glikol + gliceryna + nikotyna. Brakuje smaku. Natomiast można jeszcze taniej bo zamawiasz glicerynę, glikol i bazę np. 200mg/ml (trzeba uważać na zatrucie) i wtedy merdasz sam do Twoich 18mg/ml ale to trzeba precyzji w tych proporcjach. To co Ci polecam jest gotowym liqudiem o danej mocy bez smaku. Choć są tacy co taka sama