Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@czarlipe: nigdy nie miałem nic przeciwko ludziom o innej orientacji, mam gdzieś czy ktoś jest czarny, biały czy czerwony, ale ostatnimi czasy strasznie irytuje mnie wpieprzanie tego tematu wszędzie tam, gdzie nie jest jego miejsce. Jako wieloletni pracownik BMW w Niemczech troche mnie to zniesmaczyło, w sumie nie tylko mnie, ogólnie całe kierownictwo mojego oddziału jest poddenerwowane, bo na pewno zdarzy się jakiś klient który będzie przez to sapał. Tak jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@xionze: wiesz, są klienci który różnie reagują, nie da się wszystkich wrzucić do jednego worka. Mój problem polega na tym że jeżdżę do wielkich firm, zajmuje się głównie flotami. Wchodzisz do sali konferencyjnej, pełno ludzi, wszyscy się na ciebie gapią. Robisz im tam sieczkę z mózgu żeby znowu wzięli leasing u nas i tylko czekasz aż padnie jakieś durne pytanie typu dlaczego mamy pedalskie logo i jak się do tego ustosunkuje..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xionze: gosciu, wyskakujesz mi z tekstem róbcie lepsze auta. A co ja mam z tym wspólnego? Nie jestem inżynierem, nie projektuje aut, z produkcją nie mam nic wspólnego. To tak jakbyś zamówił pizzę w pizza hut i poszedł się poskarżyć na słaby produkt do KFC. No proszę ja ciebie. Nie będę już dyskutował na ten temat bo jak widzę jesteś jednym z tych którzy nie mają nawet pojęcia jak działa ta