Wpis z mikrobloga

@xionze: Nic do ciebie nie dotarło mimo ze Mirek bardzo dobrze wytłumaczył na czym polega problem ale po tekście żeby BMW zaczęło robić lepsze samochody bo obecne to szit można wywnioskować ze jesteś trollem albo ignorantem i dyskusja z tobą nie ma większego sensu
  • Odpowiedz
@czarlipe: seba, już nie lubimy bmw


@TurboJaszczomp: Sebie to już w ogóle styki się poprzepalały. Niby na co dzień krzyczy "#!$%@?ć Niemcy", a jak przychodzi co do czego, to nagle pała miłością do beemy czy audi, tak jak jego brachol 15 lat temu golfami dwójeczkami czy trójeczkami, albo jego stary Janusz passacikami albo starymi beczkami czy tam baleronami xD Albo pojedzie do lydla po argusa 1,60 zł, albo wyjedzie do
  • Odpowiedz
@niekompalityca: W skrócie, problemem dla mirasa są kolory lgbt w logo na fejsie a nie poważne wady fabryczne samochodów przez które można stracić zdrowie albo nawet życie. Samochodów które on ponoć sprzedaje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niekompalityca: problem polega głównie na tym, że siła zarządzająca tym burdelem sobie wymyśla jakiś shit, po drodze jeszcze jakieś problemy z autami, a moja praca to sprzedawać produkt, a nie tłumaczyć się z problemów konstrukcyjnych. Oczywiście zawsze coś tam dopowiem na tyle ile wiem, ale też nie mogę. Ale niektórzy tego nie kumają jak ten cymbał wyżej. Jak miałem 16 lat to też tak pitolilem.
  • Odpowiedz