Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 867
Apel do wszystkich popierających #konfederacja #bosak
Idźcie #!$%@? na drugą turę i głosujcie przeciwko Dudzie, nie dajcie się zwieść tym głupim przymilaniem się, pamiętajcie co *** wyprawiał przez ostatnie 5 lat.
Ja też, jako wyborca Bosaka w pierwszej turze - zagłosuje na Rafała, tak jak Gowin, niestety czasem trzeba. #wybory #4konserwy #polityka
  • 67
  • Odpowiedz
@phild: wystarczy nawet że nie pójdą i trzaskowski wygra, duda bez głosów innych nie wygra tych wyborów, a jednak myślę że bardzo ciężko mu będzie przekonać wyborców innych kandydatów
  • Odpowiedz
@phild: A ja na Andrzejka. Nie płacę dochodowego i jest mi do niego bliżej światopoglądowo. Ale wiesz co, chyba swoim wpisem na wykopie zbytnio struktury głosowania nie zmienisz. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@phild: ja nasikam na kartke, oboje siebie warci, ten i ten debil, ten i ten manipuluje, ten i ten sie niczym w zasadzie nie rozni, zero idei, lanie wody pod wyborcow, po prostu dwie rozne perspektywy.
  • Odpowiedz
@phild: neuropki niech przeproszą za swoje prymitywne ataki w kierunku Bosaka a dopiero potem można mówić o jakichkolwiek przekonywaniach
  • Odpowiedz
@phild: ja i tak na drugą ture nie ide, ale słuchaj teraz, paradoksalnie Duda może być bardziej niezależny od swojego obozu politycznego niż Trzaskowski, z prostego powodu już nie bedzie ubiegał sie o reelekcje, nie jest to oczywista i prosta sytuacja jak ją teraz przedstawiasz.
  • Odpowiedz
@phild: imo teraz będzie milion pisowskich botów podszywających się pod wyborców konfy, którzy będą deklarować, że w drugiej głosują na andżeja, chociaż narodowe dzbany z konfy serio to mogą zrobić
  • Odpowiedz
@phild: Jako jego wyborca mam podobne spostrzeżenie o 2 turze. Wole być już obywatelem województwa w Unii Europejskiej niż budować Socjalizm dla beneficjentów programów solidarnościowych i płacić horrendalne podatki.
  • Odpowiedz