Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: głupotą jest branie śmieszkowego przykładu jako najważniejszego argumentu, ja osobiście swoje porównanie dałem wyżej, starzy często nie ogarniają niczego poza swoją kuwetą, a i to czasem nie, czy to z choroby, czy ze zwykłego niedouczenia, ale wybierają nam syf na kolejne kilka lat, bo nawet nie mają świadomości jak działają podatki, ZUS, a poza tym komuno wróć, było lepi, gówno robiłem i miołem tyż na gówno, ale miołem.
  • Odpowiedz
@FotDK: za to 18latkowie ogarniają swoje kuwetę jeszcze lepiej. Bo przecież memy i burza hormonów to napewno bardziej świadomy wyborca. Wprowadźmy głosowanie tylko dla 30-49 i tyle i tylko za ukazaniem potwierdzenia zatrudnienia..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FotDK: nie wiem czy wiesz, ale mądrość, a wiedza to nie jest to samo. Możesz posiadać wiedzę na temat technologii czy działania systemu podatkowego co nie czyni Ciebie mądrym. Do tego trzeba jednak trochę przeżyć i nabrać doświadczenia życiowego. Wiedzę też trzeba umieć wykorzystać, a nie tylko ją posiadać.
  • Odpowiedz
Och bo wszyscy mlodzi tacy inteligenci #!$%@?, ale podasz drobne dzialanie matematyczne to polowa magistrow i licencjatow sie #!$%@?. Tfu o jakim zadaniu matematycznym mowa cokolwiek wymagajacego myslenia. Na rozmowach rekrutacyjnych ta elita ibternetu ma popis, polowa siedzących tutaj to jakies spierdoksy ale no prawa wyborcze to by wg wlasnego widzimisie przyznawali. Chcecie demokracji to ja #!$%@? macie. #!$%@? patologia na tym portalu
  • Odpowiedz