Wpis z mikrobloga

Potrzebuje realnej pomocy. Znalazłem się w #!$%@? sytuacji, gospodarstwo zalane z kury niemal pływają, jeszcze gaz pod domem mi się ulatnia i nie wiem czy gazownicy nie chcą mnie naciągnąć na wymianę całej instalacji gazowej w domu. Mówią, że idzie mi gaz z rur na łączeniach w domu, co wydaje mi się mało realne. Sprawdzili czujnikiem ale ja się nie znam na gazie i łatwo mnie oszukać. Apel;
Jeżeli jakiś Mirek z okolic Warszawy zajmuje się profesjonalnie gazem, potrafi sprawdzić szczelność instalacji ma odpowiedni czujnik/miernik i wiedzę i chce mi pomóc odezwij się proszę na PW. Robota do zrobienia dziś - do jutra rano maks, cała noc wchodzi w grę. Placę jak za prezydenta.

Na komentarze wyjątkowo nie będę odpisywał bo w związku sytuacją która mnie dotknęła jestem wyjątkowo zdenerwowany i jak znowu poślę kilka siusialków i pań lekkich obyczajów to administracja znowu mi wpis skasuje, a wolałbym tego uniknąć.

Dajcie chociaż plusa żeby zwiększyć zasięg

#warszawa
#kurkazpodworka
#gaz
źródło: comment_1593020996qjiwESZJOJPHhLbSxfQXkW.jpg
  • 164
robertx znalezisko! Ktoś coś


@mcxero: No to jedziesz. Apka to nie problem aby dodać znalezisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę Cię, co w tym wpisie było? Gówno. Ten wpis był takim samym pretekstem jak znaleziska, które wrzucasz hurtowo, bo spełniają one definicje spamu i utrudniania korzystania z serwisu. ¯_(ツ)


@daox: Nie miałem na myśli tego konkretnego wpisu i jego pierwszej wersji, bo go nie widziałem
@robertx: Leć w gorące i niech te nie kasujo znowu.

@beer_man: Jak się używa wulgaryzmów bez głowy to mają podstawę do usunięcia wpisu ¯_(ツ)


@WuDwaKa: Jeżeli administracja miałaby kasować wpisy z przekleństwami to co drugi wpis byłby do skasowania. Ich sprawa. Nie życzę tego ani Tobie ani im, ale jestem ciekaw jakich Wy w mojej sytuacji używalibyście słów

xD gazownicy chco mię oszukać hurr durr


@jendriu: Zdziwiłbyś
@robertx: Ja dobrze zrozumiałem twój wpis. Pod wpływem emocji użyłeś wulgaryzmów. Ktoś zgłosił to do modów. Mod jak zwykle zrobił swoje. Zrobiłeś nowy wpis bez wulgaryzmów.

Ja się tylko odnoszę do tego, że używając wulgaryzmów, nie ważne z jakich powodów, daje się moderacji pretekst do karania. Tylko tyle.

A Tobie życzę powodzenia w ogarnięciu tej niemiłej sytuacji, która Cię spotkała.

@robertx: Miras jak masz rury odsłonięte to psikaj tym po łączeniach
https://allegro.pl/oferta/pulsar-tester-wykrywacz-szczelnosci-spray-300ml-8482841194?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor|9088980212|g|c&evadgr=|101972149668|415795121461|&utmterm=pla-869375948159||-|-20859|&utmcontent=|pla|mc:140429328-p:8482841194|&gclid=CjwKCAjw88v3BRBFEiwApwLevfHsstc4cpAHXz-6Fg9TGtkTcAo8X18pc1hMthiLlhxrg4itVVR-2hoCllsQAvDBwE
@barto125: > Proszę Cię, co w tym wpisie było? Gówno. Ten wpis był takim samym pretekstem jak znaleziska, które wrzucasz hurtowo, bo spełniają one definicje spamu i utrudniania korzystania z serwisu. ¯(ツ)


@robertx: ale o co Ci człowieku chodzi? Dałem Ci radę jak domowym sposobem znaleźć nieszczelność, a Ty uważasz to za gówno? To może spróbuj z zapalniczką, będzie lepiej. I jakie hurtowe znaleziska, skoro ich 20 tylko
@robertx: wlej wode z mydlem do butelki po plynie do szyb i psikaj po rurach. Szczegolnie zwroc uwage na spawy rur, gwiny przy zaworach odcinajacych, zawor przy piecu - tam uszczelka potrafi sie odksztalcic

Przy niesczelnosci zobaczysz "babelki" bedzie sie "pienic"

Tylko pamietaj to nie jest rozwiazanie ktore masz traktowac jako 100% test i zawsze tak robic. To tylko test na sytuacje kryzysowe. Pozniej musisz wezwac fachowca.