Wpis z mikrobloga

Potrzebuje realnej pomocy. Znalazłem się w #!$%@? sytuacji, gospodarstwo zalane z kury niemal pływają, jeszcze gaz pod domem mi się ulatnia i nie wiem czy gazownicy nie chcą mnie naciągnąć na wymianę całej instalacji gazowej w domu. Mówią, że idzie mi gaz z rur na łączeniach w domu, co wydaje mi się mało realne. Sprawdzili czujnikiem ale ja się nie znam na gazie i łatwo mnie oszukać. Apel;
Jeżeli jakiś Mirek z okolic Warszawy zajmuje się profesjonalnie gazem, potrafi sprawdzić szczelność instalacji ma odpowiedni czujnik/miernik i wiedzę i chce mi pomóc odezwij się proszę na PW. Robota do zrobienia dziś - do jutra rano maks, cała noc wchodzi w grę. Placę jak za prezydenta.

Na komentarze wyjątkowo nie będę odpisywał bo w związku sytuacją która mnie dotknęła jestem wyjątkowo zdenerwowany i jak znowu poślę kilka siusialków i pań lekkich obyczajów to administracja znowu mi wpis skasuje, a wolałbym tego uniknąć.

Dajcie chociaż plusa żeby zwiększyć zasięg

#warszawa
#kurkazpodworka
#gaz
robertx - Potrzebuje realnej pomocy. Znalazłem się w #!$%@? sytuacji, gospodarstwo za...

źródło: comment_1593020996qjiwESZJOJPHhLbSxfQXkW.jpg

Pobierz
  • 164