Wpis z mikrobloga

Co myślicie o kobietach nie chcących mieć dzieci? Moim zdaniem jedynym prawdziwym powodem dlaczego kobiety nie chcą mieć dzieci jest ich samolubstwo. Ale nie takie zwykłe tylko wręcz patologiczne samolubstwo. Często takie kobiety owijają w bawełnę podając wymyślone powody ale w 99% jeśli kobieta nie chce mieć dzieci dobijając 30 lat to jest patologicznie samolubna. I niestety jest to częściowo winna rodziców którzy wychowali swoją córkę na księżniczkę. Oczywiście zazwyczaj są to osoby młode więc jeszcze mają dużo rozpraszaczy czasu (imprezy alkohol etc.) ale w wieku 45-50 lat zapewne będą żałować swojej decyzji. Niestety odwrotu już nie będzie.

Także jeśli kobieta nie chce mieć dzieci dochodząc do pierwszej ściany (~30 lat) to jest to duże ostrzeżenie że jest z nią coś nie tak.

#rozowepaski #przemyslenia #niebieskiepaski #dzieci
Ja-szczur - Co myślicie o kobietach nie chcących mieć dzieci? Moim zdaniem jedynym pr...

źródło: 681788

Pobierz
  • 125
@Morritz: co roku są nowe.
@Ja-szczur: wszystko się fajnie mówi będąc mężczyzną, kiedy ciąża nie obciąża ci organizmu, nie ma ryzyka, że będziesz musiał 9 miesięcy leżeć na obserwacji w szpitalu, nie wpływa na stan zdrowia i nie musisz rezygnować z wymagających aktywności hobby oraz nie wypadasz przez to z rynku pracy. To rzeczywiście jest bardzo samolubne dbać o swoje zdrowie i to, żeby mieć za co kupić chleb.
wszystko się fajnie mówi będąc mężczyzną, kiedy ciąża nie obciąża ci organizmu, nie ma ryzyka, że będziesz musiał 9 miesięcy leżeć na obserwacji w szpitalu, nie wpływa na stan zdrowia i nie musisz rezygnować z wymagających aktywności hobby oraz nie wypadasz przez to z rynku pracy. To rzeczywiście jest bardzo samolubne dbać o swoje zdrowie i to, żeby mieć za co kupić chleb.


@kasiknocheinmal: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATOREK SIĘ PCHA
@Ja-szczur: Przeczytałeś mój komentarz do końca? Nawet gdybym się nadawała, to ciągle pozostaje kwestia tego, że nie mam zamiaru tworzyć nowego istnienia. Nawet będąc dobrym rodzicem, nigdy nie wiadomo, czy dziecko nie wpadnie w złe towarzystwo, czy coś mu nie odwali, czy nie będzie miało skłonności do depresji, nie będzie zaburzone itp. Istnieje prawdopodobieństwo, że jestem w spektrum autyzmu, a to się bardzo często dziedziczy, ogólnie w wielu przypadkach to właśnie
@choochoomotherfucker: Oświecę cię - nigdy nic nie wiadomo. A skąd wiesz, że to nowe dziecko nie wynajdzie leku na raka, albo ze będzie szczęśliwe w życiu? Nie wiesz. To co napisałaś jest wymówką udającą szlachetność. Już wyjaśniam - zakładasz negatywny scenariusz po to żeby powiedzieć sobie - zobaczcie jaka ja jestem szlachetna, chcąc oszczędzić cierpień dziecku nie urodzę go.

Nie odpisałem bo nie chcę wchodzić w taki temat jak "wyższe cele
zobaczcie jaka ja jestem szlachetna, chcąc oszczędzić cierpień dziecku nie urodzę go.


@Ja-szczur: Pytasz, więc odpowiadam, nie tworzę wpisów, w których się tym chwalę i nie dzielę się swoimi przekonaniami ze wszystkimi dookoła. Zawsze kisnę z tego wynalezienia leku na raka, jasne, wszyscy rodzice mają nadzieję, że ich dziecko będzie wyjątkowe i zrobi coś ważnego dla ludzkości, a prawda jest taka, że to będzie kolejny zwykły szary człowiek. Skoro coś może