Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 866
Jezu Mirki i Mirabelki na jakiego dzbana mój kolega trafił na tinderze, to ja nie wiem.
A teraz mały obraz sytuacji. Otóż ja i mój kolega dzielimy to samo hobby czyli podróże xD. Nie no na poważnie to jeździmy zwiedzać różne historycznej miejsca i je poznawać. Oczywiście do jednych z lubianych miejsc należą wszystkie możliwe muzea. Ostatnio też mamy zajawkę na śląskie zamki, więc po całym Śląsku od dolnego do górnego się rozbijamy razem z moją różową.
Ów kolega w swoim opisie na tinderze napisał, że lubi podróże i zwiedzanie.
Laska do niego zagadała w tym temacie, więc kolega jak to prawdziwy pasjonat zaczął nawijkę o zamku Toszku. Wiecie wrażenia z zwiedzania i jego historię.
Laska na to, że nie, gdzie był ostatnio za granicą. A on, że dwa lata temu w Pradze. XD
#!$%@?ła go, że to nie są podróże tylko jakieś wycieczki dla Januszy xD no ja #!$%@?ę.
#logikarozowychpaskow ##!$%@? #tinder
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież podróże nie są po to by coś zwiedzić, nauczyć się czegoś czy zwyczajnie odpocząć, podróże są po to by zrobić fajne zdjęcia na instagram.


@01ab: why not both? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hieadah: @LeniwiecPracoholik: Reakcja dziewczyny przesadzona, że "januszerka", ale nie sprowadzamy definicji bardziej ambitnych podróży do zwiedzania zamków i muzeów. Ja jak na swój wiek byłem już w wielu miejscach, muzea zobaczone można byłoby policzyć na palcach jednej ręki, ponieważ nie lubię chodzić do tego miejsca, najzwyczajniej w świecie mnie to nudzi i nie interesuje. Jedyne co mi się spodobało to "Kolejkowo" we Wrocławiu, jeśli można to podciągnąć pod
  • Odpowiedz
@hieadah: Zwiedziłem pół świata, 4 kontynenty, ponad setka krajów, ale byłem może w dwóch muzeach. Dla mnie to strata czasu, zazwyczaj nic ciekawego tam nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@hieadah: Tak tylko wspomnę - ja np. uważam że zwiedzanie muzeów to najnudniejsza rzecz i uważam że to marnowanie czasu wycieczek. Niczego nie uczą ponad to co można wyczytać w internecie, czy w wirtualnym muzeum czy coś - nie licząc wyjątków jak jakieś muzea np. nauki w Londyni
e. Podróżowanie to spotykanie ludzi, odkrywanie miejsc, nowe jedzenie itd. Oczywiście to moje zdanie i co kto lubi. Dla mnie filmy i
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ja też lubię się czasem pobyczyć ale urlopu i kasy mało to jak jestem już na nim to czasem wbrew sobie się staram na nim :D Za to przynajmniej raz w roku cisne ze Śląska nad Bałtyk dupe pomoczyć i nic nie robić przez parę dni :D
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: W sumie to dla mnie rozmyślanie fantasy chociaż na chwilę nie mieć limitu kasy na urlop to musi byc fajne uczucie :D Obecnie wolę więcej i dalej ale biedniej. To ciekawe czy przy #programista15k jest też taki limit ;d? np znajomi byli na Basecampie w 2ke koszt 40k - za tyle to Ja chciałbym zrobić eurotripa krótszego xD
No ale jakby kasa nie stanowiła limitu to w
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Mnie kiedyś koleżanka z pracy, taka typowa Karyna zapytała, czy mogę jej polecić jakieś miejsce na wycieczkę w okolicy, no bo ja to dużo podróżuję. No to ja wymieniam, że tu jest zamek, tam skały, itp., a ona z takim politowaniem, że jej chodziło o takie wycieczki, żeby nie trzeba było łazić, w sensie spa z basenem a ja z jakimiś zamkami wyskakuję XD
  • Odpowiedz