Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 866
Jezu Mirki i Mirabelki na jakiego dzbana mój kolega trafił na tinderze, to ja nie wiem.
A teraz mały obraz sytuacji. Otóż ja i mój kolega dzielimy to samo hobby czyli podróże xD. Nie no na poważnie to jeździmy zwiedzać różne historycznej miejsca i je poznawać. Oczywiście do jednych z lubianych miejsc należą wszystkie możliwe muzea. Ostatnio też mamy zajawkę na śląskie zamki, więc po całym Śląsku od dolnego do górnego się rozbijamy razem z moją różową.
Ów kolega w swoim opisie na tinderze napisał, że lubi podróże i zwiedzanie.
Laska do niego zagadała w tym temacie, więc kolega jak to prawdziwy pasjonat zaczął nawijkę o zamku Toszku. Wiecie wrażenia z zwiedzania i jego historię.
Laska na to, że nie, gdzie był ostatnio za granicą. A on, że dwa lata temu w Pradze. XD
#!$%@?ła go, że to nie są podróże tylko jakieś wycieczki dla Januszy xD no ja #!$%@?ę.
#logikarozowychpaskow ##!$%@? #tinder
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 705
@LeniwiecPracoholik: Miałam trochę inną, ale podobna sytuację. Rozmawiam sobie laską o wrażeniach z Włoch, bo jak się okazało, obie tam byłyśmy. Ja zaczęłam jej rozpisywać muzea, które zwiedziłam, jak zafascynowały mnie niektóre z budynków, a ona na to "e tam, parę klocków na sobie, z czego większość to totalna ruina, która powinna być zburzona. We Włoszech co najlepsze to plaże i przepyszne lody". Zabolało ()
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Moja koleżanka Ukrainka ma na tinderze, ze lubi podróże a jak facet napisze jakie to ona, ze takie na które mnie zabierzesz. A, ze jest megaladna to lekka bajerka wystarczy ija zabierają. Raz do Paryża, raz do Pragi itd.
I to są podróże xD
Ona chce wymieniać drinki w ręku a nie zdarte buty trekkingowe xD
  • Odpowiedz
@hieadah: @LeniwiecPracoholik: z drugiej strony potrafię zrozumieć takich ludzi. Totalnie nie jara mnie architektura i historia. Lubię natomiast naturę- zbiorniki wodne, góry. A za granicę jeżdżę przede wszystkim by poznawać kuchnię, ewentualnie trochę porozmawiać z tubylcami jeśli jest okazja lub poczuć aurę miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Kieres: no ok, ale nazywanie zwiedzania zamków i muzeów wycieczkami dla Januszy to raczej nie jest wyrażenie opinii, że wolisz inny typ podróży.
Jezu jak dobrze, że dziewczyna nie widziała jakim samochodem kolega przyjechał bo pewnie dzięki temu uniknął jej xD
  • Odpowiedz
@hieadah: a to zeby podrozowac i zwiedzac to koniecznie trzeba byc w muzeum?
czyli jak lubie gory i wchodzic na szczyty lub robic jakies trasy trekkingowe, ale nie kreca mnie muzea i zabytki to juz nie moge powiedziec ze podrozuje?
Miaso zwiedzac to tez nie koniecznie trzeba byc w muzeum lub galerii wloskiego malarza.
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: @hieadah: aż mi przypomnieliście fragment książki Stanisława Lema:

Mądrze skonstruowany telewizor upowszechnia intelektualną brednię, wspaniałe techniki komunikacyjne służą temu, żeby, zamiast upić się na swoim podwórku, przebrany za turystę debil mógł to samo uczynić w pobliżu bazyliki Świętego Piotra.
  • Odpowiedz