Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się dziś od paru lekarzy i speców:
Psychiatra: Jestem głęboko uzależniona fizycznie i psychicznie od opioidów, a także krzyżowo od pozostałych substancji, kolejnego odstawienia nie przeżyję.
Neurolog: Torbiel jest mała i wystarczy rezonans co 2 lata, mam za to pogłębienie rowków pajęczynówki - przez opio, duże zmiany w EEG przez ChAD i opio, kolejnego odstawienia nie przeżyję.
Kardiolog: Mam zaburzenia repolaryzacji i rozwaloną zastawkę (bez operacji), repolaryzację spierniczoną przez leki i opioidy, po kilkunastu dniach od odstawienia złapałam w szpitalu częstoskurcz, który przeszedł w torsade de pointes o częstotliwości 208/min., kolejnego odstawienia nie przeżyję.
Policja: Sprawa za posiadanie nieznacznej ilości opioidów nie idzie do sądu, z racji na nieznaczną ilość i nieznaczną szkodliwość społeczną
Rodzina: ,,Nie chcemy więcej słuchać o tych zdrowotnych rewolucjach, a tym bardziej o opioidach
Psycholog: Jest dla mnie miejsce na oddziale dzielnym uzależnień.

Tak się żyje. Błagam,nie popełniajcie moich błędów.
,,Błędów raczej nie naprawiam, raczej je ponawiam”

#narkotykiniezawszespoko #narkotykizawszespoko #opiowraki #opioidy #zdrowie #medycyna #lekarz #leczenie #szpital #psychiatria #psychiatryk
  • 50