Wpis z mikrobloga

Każdy dla pewności powinien zrobić test DNA by sprawdzić czy przypadkiem jego dziecko faktycznie jest jego, zwłaszcza gdy ma żonę. A przypominam, że w tym kobietocentrycznym panstwie ma się tylko 6 miesięcy na zaprzeczenie ojcostwa, potem trzeba płacić alimenty na nie swoje dziecko! Absurd! Tutaj akurat sytuacja opa była oczywista, bo kobieta urodziła czarnoskóre dziecko (o ile to nie bait) https://www.wykop.pl/wpis/50219869/miraski-jestem-w-totalnej-dupie-czuje-sie-jak-beta/

#mgtow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #blackpill #takaprawda #p0lka #przegryw
Pobierz T.....i - Każdy dla pewności powinien zrobić test DNA by sprawdzić czy przypadkiem je...
źródło: comment_15927509905QmvS1NvIUNLKLxr3DHsiI.jpg
  • 53
@Thachi: Jakby mąż musiał się koniecznie upewniać, to w moim przypadku byłoby leoi j, by zrobił to pokryjomu przede mną, i nigdy się nie przyznawał do tej chwili słabego zaufania,bym nie miała do niego urazy.
@Thachi: są różne sytuacje w życiu, ale co innego podejrzewać, że żona wydała na zakupach więcej pieniędzy, niż trzeba- to nic obrazilwego- a co innego podejrzewać, że wrobiła w cudze dziecko.
@Thachi: Lepiej dla tego mężczyzny, ale niekoniecznie dla małżeństwa. Tak jak pwoiedzialam, ja bym się obraziła. Najlepiej by było, by sprawdził w tajemnicy przede mna- on byłby pewny, a ja nie byłabym urażona.
@Thachi: Uważam, że testy na ojcowstwo mogą być dobre, i na pewno byłabym za tym, by Ci mężczyźni nie byli w żaden sposób zobligowanie do wychowywania nieswojego dziecka, ale należałoby to robić w sposób, który nie ubliża partnerkom/żonom, nie szkodzi małżeństwu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krynicka: jeśli nie masz nic do ukrycia to nie powinnaś się tym przejmować, że mężczyzna chce się upewnić, myślę że sama niepotrzebnie się w tym nakręcasz ze to świadczy o braku zaufania, bo pamiętaj, że tylko kobieta ma pewność z kim zrobiła dziecko, mężczyzna nie ma tej pewności dlatego też ewolucyjnie jesteśmy przystosowani do tego by mniej szanować kobiety rozwiązłe seksualnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krynicka: bo spójrz. Nawet jeśli mężczyzna w 95% wierzy że go nie zdradziłaś i nie wrobiłaś w cudze dziecko , a w 5% nie wierzy, to i tak warto mu to sprawdzić bo potem będzie za późno i może to odcisnąć piętno na całe jego życie
@Thachi: Cóż, jest jeszcze inna droga. Groźby (nie do końca) karalne. Obiecałem dziewczynie że jeśli będę miał jakieś wątpliwości to zrobię test DNA i strzaskam dziecku główkę o krawędź łóżka, wyślę zdjęcia do biologicznego ojca i potem z uśmiechem pójdę do więzienia. Co zabawne, nie odeszła XD