Wpis z mikrobloga

Czyli Lewica będzie miała o 47% mniej posłów w Sejmie (spadek z 49 do 26), podczas gdy Konfederacja będzie ich mieć o 64% więcej (wzrost z 11 do 18).

Na Lewicę zagłosowało prawie pół miliona mniej osób (mimo wyższej frekwencji) w porównaniu do 2019, na Konfederację zagłosowało 240 tysięcy osób więcej.

To przypomnijcie mi, kto wygrał, kto przegrał, z kogo jest beka? xD

#wybory
  • 61
  • 13
@as25_cule: @JeszczeZyje @ruum Ale wiecie, że te 14% z jednego sondażu to chyba najbardziej neuropki grzały i przeżywały na wykopie i do teraz zresztą to robią? xD Od dawna w sondażach Konfa miała okolice 8-10%, a ostatecznie wyszło 7%.

@Pulchra_feles Nie zesraj się xD Nawiasem mówiąc, zobaczymy, ile ta mozaikowa koalicja się utrzyma.

@gtk90 Nawet osobny wpis o tym zrobiłem, że Mentzen totalnie zawiódł jako lider tym przemówieniem.
To przypomnijcie mi, kto wygrał, kto przegrał, z kogo jest beka? xD


@Emes91: Beka z kucy którzy od pół roku coś bredzili "róbcie tak dalej to konfa będzie miała 20%", którzy twierdzili że im nawet jak spada to rośnie, którzy twierdzili że są pierwszą siłą wśród młodych (rzeczywistość zweryfikowała kucowskie bajeczki) i trzecią siłą ogólnie xDDDDDDDDDDDDD