Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko275
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1095

To już pewne: Janusz Korwin-Mikke poza Sejmem, przegrał z Kariną Bosak

Pokaż treści 18+

To już pewne: Janusz Korwin-Mikke poza Sejmem, przegrał z Kariną Bosak

Korwin ma dopiero 3 wynik na liście Konfederacji w okręgu nr 20, a sama partia w tym okręgu zdobyła nieco ponad 7% głosów i ma szanse tylko na jeden mandat, który przypadnie Karinie Bosak, żonie Krzysztofa Bosaka.

maciorqa
maciorqa
z
tvn24.pl
dodany: 16.10.2023, 22:33:43
  • #
    wybory
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

JKM: "To dowód, że kobiety nie powinny mieć prawa głosu"
blurred
z twitter.com
  • 30
Prawniczka Ordo Iuris, która walczy z chrystianofobią – kim jest żona Krzysztofa Bosaka?
blurred
z natemat.pl
  • 21

Komentarze (268)

najlepsze

zjadlbymbanana
zjadlbymbanana
16.10.2023, 23:09:16 via Wykop
  • 476
Korwin ma dopiero 3 wynik na liście Konfederacji w okręgu nr 20

No i to jest chyba najbardziej satysfakcjonujący wynik tego głosowania. Piękny, jasny sygnał pokazujący co sami wyborcy Konfederacji myślą o Korwinie. Bardziej dosadnego niezadowolenia już nie dało się wyrazić.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neto
Neto
16.10.2023, 23:58:15 via Wykop
  • 248
@zjadlbymbanana: niewidzialna renka ryczneczku
  • Odpowiedz
Rasteris
Rasteris
17.10.2023, 00:33:19 via Wykop
  • 98
@Parmenides69: jego to interesowało pospanie w ławach sejmowych, popieprzenie głupot przed kamerą i granie w brydża. Teraz pierwsze odpadło wraz z dietami poselskimi, ale przed kamerę to będzie pchał się zawsze.
  • Odpowiedz
m.....k
m.....k
konto usunięte 16.10.2023, 22:40:30 via Wykop
  • 227
To jest znak, że czas go wyrzucić z partii, poparcie spadnie maks. o 1 p. proc., w dłuższej perspektywie wyjdzie to na dobre. Ten dzban spieprzył ciężką pracę setek młodych ludzi, którym zależy na Polsce, ha tfu!
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reretos
Reretos
16.10.2023, 22:56:54 via Wykop
  • 170
@marcinnowaik: Problem z Korwinem jest taki, że mógłby założyć kolejną nową partię i tam zgarnąć poparcie Konfederacji
  • Odpowiedz
mikolaj-von-ventzlowski
mikolaj-von-ventzlowski
17.10.2023, 00:55:48 via Wykop
  • 215
@marcinnowaik: Raczej wzrośnie. Nie znam NIKOGO kto by głosował na cokolwiek ze względu na JKM, za to znam wiele osób które zrezygnowały z głosowania na Konfę ze względu na JKM
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
Autor
16.10.2023, 22:39:55 via Wykop
  • 192
Ten wynik to piękna czerwona kartka dla Korwina od wyborców, zupełnie zasłużona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z Konfederacji jeżeli nie wywalą Korwina z partii, a mają teraz dobry powód. Chociaż wiem, że dla osób niegłosujących na Konfederację byłoby lepiej, gdyby Korwin został, bo ciągnie tę partię na dno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NocJestMistyczna
NocJestMistyczna
16.10.2023, 22:49:42 via Wykop
  • 89
Beka z Konfederacji jeżeli nie wywalą Korwina z partii, a mają teraz dobry powód


@maciorqa: Przecież on sam zaraz odejdzie zakładając kolęjną partyjkę
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
17.10.2023, 04:17:56 via Android
  • 48
@maciorqa ja pier...papier, Karina pracuje w Ordo Iuris... Już gorszego kandydata nie da się wybrać na karcie...
  • Odpowiedz
pawel82
pawel82
17.10.2023, 03:29:13 via Wykop
  • 168
No i na koniec kariery przegral z baba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlbertFettel
AlbertFettel
17.10.2023, 04:46:38 via Wykop
  • 99
@pawel82:
AlbertFettel - @pawel82:

źródło: ironic

Pobierz
  • Odpowiedz
adik75
adik75
adik75
17.10.2023, 08:54:24 via Wykop
  • 1
@pawel82: Janusz razem z Ryśkiem Petru, Jachirą powinni robić jakiś kontent komediowy. Commentary, konkurencja dla youtuberów. Janusz w tym gronie byłby chyba taką wersją stuu.
  • Odpowiedz
j557
j557
j557
17.10.2023, 01:52:24 via iOS
  • 94
A wg samego JKM to dowód, że kobiety nie powinny głosować XD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slapdash
slapdash
17.10.2023, 05:10:41 via Wykop
  • 20
@Trelik: translatora wania, translatora.
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 17.10.2023, 06:49:56 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
17.10.2023, 03:11:08 via Wykop
  • 72
Memcen miał 10x głosów przy 2x ludzi uprawnionych do głosowania, po skróceniu wychodzi +/- 5x większe poparcie. Czas starych się skończył.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niczyji
Niczyji
17.10.2023, 04:39:38 via Wykop
  • 36
@winsxspl: Bo można było z zagranicy na niego głosować, gdyż Mentzen jest w warszawskim okręgu wyborczym.
  • Odpowiedz
Aureilon
Aureilon
17.10.2023, 04:52:50 via Android
  • 4
@Trelik w 2019 miał około 60k głosów, więc ok 6x więcej niz teraz i pozostawił daleko z tyłu innych.
Teraz symboliczny upadek z tronu krula, który przegrał z kobietą.
  • Odpowiedz
milo1000
milo1000
17.10.2023, 05:04:03 via Wykop
  • 55
Zamiast JKM baba z Ordo Szuris. Zmiana na lepsze?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wyaderny
Wyaderny
17.10.2023, 07:39:44 via Wykop
  • 5
@cyprianos: naziolska?
  • Odpowiedz
Werdna
Werdna
Werdna
17.10.2023, 08:14:14 via Wykop
  • 18
@Syskiev: Bez Korwy nie byłoby ruchów wolnościowych w dyskusji publicznej, sejmie, w niczym co się liczy. To on prowadził do mainstreamu idee wolnościowe, masakrowanie lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) i fascynację wczesnymi stanami. Uważam że zrobił dużo dobrego pokazując wtedy te idee młodym (dzisiaj już tym 25-40, czas leci)
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
17.10.2023, 04:31:44 via Wykop
  • 38
I bardzo dobrze. Szkoda, że wyborcy innych partii nie oderwali staruchów od koryta.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slapdash
slapdash
17.10.2023, 05:11:06 via Wykop
  • 21
@jakub-dolega: to tera zobacz na kogo go podmienili xD
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
17.10.2023, 09:30:20 via Wykop
  • 1
@matewek: Jak mi przykro :D
  • Odpowiedz
K.....w
K.....w
konto usunięte 17.10.2023, 06:14:12 via iOS
  • 31
U schyłku życia przegrać z Karyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Play stupid games win stupid prizes
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacob1
jacob1
jacob1
17.10.2023, 04:54:41 via Wykop
  • 28
Znam kogoś kto był kilka mieś w Konfie. Lokalnie na niskim szczeblu, no ale jednak.
Tłumaczenie bardziej umiarkowanych Konfiarzy było takie że może Korwin nam nie pasuje ale ma swoich zwolenników, to na pewno nam podbije wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie no spoko, dzięki JKM pewnie zyskali że 2%, tylko stracili 10)
To samo w kwestii szurii od płaskiej ziemii- no hehehe wariaci ale robią dobra robotę
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patefoniq
patefoniq
17.10.2023, 05:04:09 via Android
  • 6
@jacob1 a kto normalny, ma czas udzielać się aktywnie? Ja mam 4 etaty i firmę, kiedy mam roznosić ulotki i wieszać plakaty?
  • Odpowiedz
munioman
munioman
munioman
17.10.2023, 05:48:22 via Wykop
  • 13
@jacob1 a kto normalny, ma czas udzielać się aktywnie? Ja mam 4 etaty i firmę, kiedy mam roznosić ulotki i wieszać plakaty?


@patefoniq:
morawiecki najpewniej obraca pieniędzmi większymi od ciebie a plakaty miał rozwieszone, jak nie domyślasz nie łaził samemu i nie rozklejał.
Od tego są firmy mordo xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
3403
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
2993
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2580
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2589
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
2530
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #debata
  • #polska
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #kanalzero
  • #wyboryprezydenckie2015
  • #nawrocki
  • #pis
  • #trzaskowski
  • #mentzen
  • #bazarek
  • #komorowski

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking