Wpis z mikrobloga

@Tratak:

A prawda jest taka że spora część rankingów pokazuje że w top500 mamy 2 uniwersytety, a jeśli chodzi o kierunek stricte matematyczny to około 5 ¯\(ツ)/¯

A jeśli chodzi o stricte polonistykę, to około 498 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Jarubot Ostatnio jak się rozglądałem za podyplomówką w Anglii, to polskie dyplomy nie były honorowane xD Musiałbym zdawać egzaminy wstępne.
To nie ma znaczenia, pieprzysz głupoty a twoje głupoty zostały sprostowane. Nie żeby te rankingi cokolwiek znaczyły, ale kłamać nie wypada.
@tanczespiewamrecytuje: sami profesorowie czasem nam po cichu narzekali że granty na badania dostają stare komuchy i traktują to jako dotacje na wyjazdy do ciepłych krajów. Byłem na trzech uczelniach: jedna prywatna to szkoda gadać xd politechnika nawet spoko ale wiele jeszcze trzeba było by poprawić mimo że kadra się starała a na UP w Lublinie byłem bardzo miło zaskoczony- nie dość że ostatnio sporo zainwestowali to widać było że chcą czegoś
Zwlaszcza Nobla, np Curie... a nie to na Francuskiej ;)


@loczyn: Może dlatego że w Polsce nie mogła wtedy studiować? Tak tylko pytam. Może chcesz całą listę noblistów z II Rp?

@ediz4: Znam liste wszystkich noblistow, to kolejna lista ktora pogrąża POTĘŻNĄ EDUKACJE LECHITÓW