Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
Nie wiem jak wy ale oglądając wczorajszy stream #wonziu stwierdzam że #thelastofus jest strasznie przehypowana. A po obejrzeniu tego co jordan z #tvgry powiedział o tej grze po prostu oniemiałem.

Gra jest oczywiście ładna i ma dużo zalet jak np ciekawy świat.

Natomiast co się strasznie rzucilo w oczy po 3-4 godzinach grania to Fabuła jest turbo liniowa, postacie nieciekawe, dialogi nic nie wnoszące (równie dobrze mogło by ich nie być), a do samej rozgrywki tez miał bym kilka zarzutów.

Ja rozumiem że ktoś moze byc fanboyem i nagrać materiał o jakiejś grze ale #!$%@?, 10/10 za cos takiego? On jest jakimś debilem czy o co chodzi?

Przecież trzeba byc upośledzonym zeby nie zauważyć tak oczywistych błędów w grze. W dodatku typ chwali sie tzn savecummingiem xD
Czyli zapisywał grę przed akcją i powtarzał ją tyle razy żeby zmarnować jak najmniej zasobów.

2 minuty później mówi jaki on nie jest pro bo na późniejszym etapie miał od groma zasobów xDD

PROFESJONALNY DZIENNIKARZ

Podsumowując PAN jajo ma coś mocno z głową.

#gry #grykomputerowe #tlou2
Czokowoko - Nie wiem jak wy ale oglądając wczorajszy stream #wonziu stwierdzam że #th...
  • 51
@Czokowoko: oczywiście, że jest przehypowana, ale wonziu nie nadaje się do fabularyzowanych gier co dodatkowo zaniża ocenę - wyśmiewa każdą głupotę (co prawda czasem ma racje), nie potrafi się wczuć itp, natomiast bardzo fajnie się go w grach bez fabuły (lub z jakąś tam szczątkową fabułą), bo fajnie prowadzi stream.
Co do pana jajo, to nawet nie mam ochoty oglądać jego recenzji - tlou2 na pewno nie jest 10/10
@Czokowoko: kiedys za czasow normalnego komputerowego dziennikarstwa to taka gre do recenzji dostalaby osoba, ktora nawet w poprzednia czesc nie grala. Wlasnie dlatego aby sentyment nie zawazyl na ocenie gry. Dzisiaj jest odwrotnie i jeszcze sie tym chwala na samym poczatku :D
Jakis sequel dostaje 10 na 10, czyli gry legendarne, kanon powinny dostawac 20 na 10? To po uj ta skala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czokowoko: Tak jak ktoś wyżej napisał wonziu też nie jest żadnym wyznacznikiem jakości gier fabularnych, bo będzie szukał dziury w całym i próbował się nabijać z każdej głupoty. Natomiast oskarżać kogoś o “nierzetelną” recenzje tylko dlatego że recenzentowi się gra podobała .a mi nie to też jest szczyt głupoty. I raczej wynika to że pewnie większość recenzji tej gry odgrywali ludzie którzy są ogromnymi fanami poprzedniej części, a w momencie ogromnej
@Rakess: Ale nie chodzi o to czy mi się podobała czy nie bo nawet nie grałem w pierwszą część. Chodzi bardziej to że gra ma rzucające się w oczy błędy o których recenzenci "milczo".

Poza tym Jordan nagrywał recenzję tydzień temu kiedy nie pojawiały się żadne ataki ze strony graczy, bo premierę miała wczoraj (a przynajmniej tak pisze na wiki) więc raczej nie musiał jej bronić ( ͡° ͜ʖ