Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
Nie wiem jak wy ale oglądając wczorajszy stream #wonziu stwierdzam że #thelastofus jest strasznie przehypowana. A po obejrzeniu tego co jordan z #tvgry powiedział o tej grze po prostu oniemiałem.

Gra jest oczywiście ładna i ma dużo zalet jak np ciekawy świat.

Natomiast co się strasznie rzucilo w oczy po 3-4 godzinach grania to Fabuła jest turbo liniowa, postacie nieciekawe, dialogi nic nie wnoszące (równie dobrze mogło by ich nie być), a do samej rozgrywki tez miał bym kilka zarzutów.

Ja rozumiem że ktoś moze byc fanboyem i nagrać materiał o jakiejś grze ale #!$%@?, 10/10 za cos takiego? On jest jakimś debilem czy o co chodzi?

Przecież trzeba byc upośledzonym zeby nie zauważyć tak oczywistych błędów w grze. W dodatku typ chwali sie tzn savecummingiem xD
Czyli zapisywał grę przed akcją i powtarzał ją tyle razy żeby zmarnować jak najmniej zasobów.

2 minuty później mówi jaki on nie jest pro bo na późniejszym etapie miał od groma zasobów xDD

PROFESJONALNY DZIENNIKARZ

Podsumowując PAN jajo ma coś mocno z głową.

#gry #grykomputerowe #tlou2
Czokowoko - Nie wiem jak wy ale oglądając wczorajszy stream #wonziu stwierdzam że #th...
  • 51
  • Odpowiedz
@Czokowoko: ale ciśniesz. Czy to pierwsza tego typu bałwochwalcza recenzja na tvgry? Przecież od dawna wiadomo, że ten serwis nie jest obiektywny, recenzje są opłacone, skala ocen już dawno się rozjechała, a teksty pisane są wyłącznie pod mainstream. Ameryki nie odkryłeś.

Chcesz obiektywizmu? Subskrybuj #arhn. Chcesz się pośmiać z kretynizmów? Subskrybuj #wonziu
  • Odpowiedz
@nowiutki: Właśnie lubię kiedy jakąś grę ocenia padre Makuła i Arhon jednocześnie. Oboje mają bardzo odmienne podejście przy ocenie oceniania gier, zwracają uwagę na inne szczegóły, przez co fajnie się uzupełniają.

Szkoda tylko że żeby dowiedzieć się czegoś o jakiejś grze od maćka trzeba w większości najpierw przeorać 8 godzinny zapis stream (Chociaż to sie zaczyna zmieniać powoli).
  • Odpowiedz
@Czokowoko: w sumie nie mam ps'a i wlasnie nie dawno skonczylem ogladac na yt bez komentarza walkthrough, imo ale to pewnie przez to, że jestem fanem aby mieć wpływ na fabułe to mnie irytowała strasznie ta liniowość ale to już kwestia gustów, dalej z kwesti fabularnych to wątek z abby był jakiś dla mnie słaby, nie wiem nie polubilem tej bohaterki xD grafika lokalizacje naprawde sztosik sam gameplay wydaje się
  • Odpowiedz
@Czokowoko:

Gry Naughty Dog są imponujące pod względem technologicznym, ale nie rozumiem ich fenomenu jeżeli chodzi o te fabuły i sam gameplay, nudne liniówki. Gra generacji to określenie, które bardziej pasuje do RDR2 a nie do liniówek od Sony.
  • Odpowiedz
@Need: nie no nie wszędzie muszą być 'otwarte wybory' takie gry też są ok to jak interaktywny film tylko historia musi być naprawdę dobra tak jak w 1 a tego w 2 trochę brak
  • Odpowiedz
nie no nie wszędzie muszą być 'otwarte wybory' takie gry też są ok to jak interaktywny film tylko historia musi być naprawdę dobra tak jak w 1 a tego w 2 trochę brak


@tehix:

No zgadzam się, ale nazywanie takich gier - grami generacji jest mocno na wyrost moim zdaniem i tyle.
  • Odpowiedz
@Czokowoko: Ci "dziennikarze" growi to chyba ogólnie są #!$%@?ęci. Z jakiegoś powodu zawyżają okropnie oceny np. Metacritic - oceny krytyków 95, oceny graczy 3/10 XDDDD Polscy nie są lepsi np. ocena Overwatch na gry-online to 9.5 podczas gdy ocena graczy o 7.
  • Odpowiedz