Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1050
No proszę państwa, #inpost ze swoją multiskrytką bez problemu pomieści 100L ziemi w pięciu 20L workach rozłożonych na dwie paczki ( ͡ ͜ʖ ͡) jestem mile zaskoczony ()
Wołam @trzymajzasadytwarde: @MichalQ20: @bslawek: @nadkomisarzmagister: @galaretkaa33:
m_silvus - No proszę państwa, #inpost ze swoją multiskrytką bez problemu pomieści 100...

źródło: comment_1592541893FTX65ru59Kpif90XMLCRJ1.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m_silvus: jebniety jesteś ? :D Czemu na miejscu ziemi nie kupisz. Zawsze mnie to zastanawia w ludziach co zamawiaja kuriererem drewno ziemię marchewkę węgiel karme dla psów gdy wykresli się czynnik że nie chce im się nosić.

Tutaj paczkomat wiec musisz jeździć i nosić.


@r5678: karma dla psa/kota - już pomijając fakt, że potrafi być 2x taniej niż w lokalnym sklepie, to często masz zdecydowanie większy wybór.
Ziemia?
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to zastanawia w ludziach co zamawiaja kuriererem drewno ziemię marchewkę węgiel karme dla psów gdy wykresli się czynnik że nie chce im się nosić.


@r5678: odebralem dzisiaj zakupy z Rossmana w paczkomacie. Zapas proszkow, plynu do ciala, pasty do zebow, mydla do rak... Wysylka jakies 8 pln, do paczkomatu mam 80 metrow, do Rossmana jakies 10 minut butem. Wybierajac opcje ze sklepu musialbym isc specjalnie, podjac ryzyko ze
  • Odpowiedz
@r5678: @kamilsonik: @cr_7: @monj0:

Potrzebowalem raz "asfalt na zimno" i taniej bylo zamowic dwie palety z Krakowa pod dom w Szczecinie niz jechac 50 km na dwa razy do lokalnego producenta (na raz przeciazylbym auto).Taka dzisiaj pokretna ekonomia i logistyka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_silvus: Dzisiaj dostałem kilka przesyłek do jednej multiskrytki. Jak stoję w korku to poprostu kilka klików i mam rzeczy zamówione. Też ziemia, nawóz do trawników, obornik, zawsze tabletki do zmywarki. Kupa czasu zaoszczędzona i jeszcze więcej pieniędzy i paliwa.
Paczkomaty to największe złoto. Tylko poczta ma ból dupy bo gdyby nie urzędy i wyłączność na polecone to by już dawno zbankrutowali Chcieli wydymać InPost a InPost i tak radź sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
gdyby ktoś chciał też zamówić ziemię, kamienie lub karmę do paczkomatu to zapraszam do siebie: egarden24.pl lub sprzedawca egarden24_pl na allegro :)
  • Odpowiedz
Tylko poczta ma ból dupy bo gdyby nie urzędy i wyłączność na polecone to by już dawno zbankrutowali


@ErroL:

to nie do konca jest tak... w wiekszych miastach dostarczanie przesylek listowych jeszcze jakos sie spina i mozna na tym zarobic. Ale majac obowiazek dostarczania ich na zadupia i koniecznosc na tych zadupiach trzymania placowek pocztowych - to juz sa konkretne koszty, na ktore nie da sie zarobic "lokalnie".
  • Odpowiedz