Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1050
No proszę państwa, #inpost ze swoją multiskrytką bez problemu pomieści 100L ziemi w pięciu 20L workach rozłożonych na dwie paczki ( ͡ ͜ʖ ͡) jestem mile zaskoczony ()
Wołam @trzymajzasadytwarde: @MichalQ20: @bslawek: @nadkomisarzmagister: @galaretkaa33:
m_silvus - No proszę państwa, #inpost ze swoją multiskrytką bez problemu pomieści 100...

źródło: comment_1592541893FTX65ru59Kpif90XMLCRJ1.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_silvus: u mnie ziemia 50l w obi kosztuje 14zl. Nie widzę tańszej oferty nie w hurcie na allegro xd 50l waży 20kg więc wg Twoich obliczeń powinna kosztować 40zl. No chyba, że mieszkasz na jakiejś pipidowie i masz samych Januszy biznesu to spoko xd
  • Odpowiedz
Ale wymyślasz na sile jakieś argumenty za tym żeby ziemie zamawiać do paczkomatu z którego i tak musisz odebrac jak ze sklepu XDD


@cr_7:

paczkomat mam 50m od domu, pewnie nawet gdybym mial jechac samochodem kupic ziemie, musialbym wiecej ja niesc, niz nioslbym ja z paczkomatu...
  • Odpowiedz
  • 1
Właśnie przyszedł mi SMS że doszedł do paczkomatu kabel który zamawialem, 100 metrow, 30kg, cała rolka, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało:)
  • Odpowiedz
@r5678: Juz Cię koledzy wyjaśnili, ale dorzucę od siebie znaczną oszczędność czasu, mając Allegro Smart vs. stanie w korkach w drodze do marketu z ziemią/karmą/czymkolwiek innym. Zakup do paczkomatu trwa jakieś 30 sekund i zwykle jest ekonomiczniejszy niż zakup w stacjonarnym sklepie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zawsze mnie to zastanawia w ludziach co zamawiaja kuriererem drewno ziemię marchewkę węgiel karme dla psów gdy wykresli się czynnik że nie chce im się nosić.


@r5678:


moze paczkomat maja blizej niz sklep z produktem X?

moze wygodniej pojsc do paczkomatu o polnocy, niz znalezc otwarty o tej godzinie sklep z
  • Odpowiedz
@monj0 @r5678 @cr_7 @kamilsonik
Co za różnica czy 100l ziemi, karma dla psa, ziemniaki czy inne gówno? Przy darmowej wysyłce z allegro za karmę dla koszatniczek płace 42zl ta sama karma w sklepie zoologicznym 72zl + paliwo na dojazd. Niech nawet zamówi 40 worków skoro jest taniej i mu się to opłaca i nie potrzebuje akurat na już.
  • Odpowiedz