Wpis z mikrobloga

Nawet przy czymś za 1000zl 16 procent taniej to nie warte zachodu.


@r5678:

oczywiscie, ze jest warte, zwlaszcza, ze nic nie tracisz

taniej na ziemi ? Worek można kupić za kilka złotych. Nie ma #!$%@? w mieście żeby z kosztami wysyłki za ziemię było taniej przez neta.


@r5678:

czlowiek jest wygodny i czasem dla swojej wygody jest wstanie zaplacic wiecej.

poza tym, zapewne zwykla ziemia uniwersalna moze i bedzie tanio
  • Odpowiedz
Nawet przy czymś za 1000zl 16 procent taniej to nie warte zachodu.


@r5678: Ale jakiego zachodu? Zamówienie przez internet i odebranie z paczkomatu to więcej zachodu niż pojechanie do sklepu, znalezienie potrzebnej rzeczy w tym sklepie, pójście z tym do kasy, stanie w kolejce, płacenie, i przywiezienie do domu (przy okazji płacąc za to więcej)?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m_silvus: coś mi tu nie pasuje. Największa skrytka C ma wymiary 41 X 38 X 64 co daje 99,712l. I tam weszło 5 worków po 20l? A do tego jeszcze max waga przesyłki 25kg. Nawet z podziałem na 2 paczki coś jest za dużo.
  • Odpowiedz
@sylwek2k: Ale wymyślasz na sile jakieś argumenty za tym żeby ziemie zamawiać do paczkomatu z którego i tak musisz odebrac jak ze sklepu XDD
  • Odpowiedz
@Qwapi: Wymiary skrytki są trochę większe niż wymiary danego gabarytu paczki. Poza tym ziemia w worku jest skompresowana - po wysypaniu będzie jej więcej. Tylko ta waga rozłożona na 2 paczki trochę by się nie zgadzała; z tym że na zdjęciu wygląda jakby jednak każdy worek był osobną paczką. Chyba chodziło o rozłożenie na 2 skrytki, a paczek było 5.
  • Odpowiedz
@pawel_je: @r5678: cena w najbliższym markecie 2pln/kg, cenna na allegro z darmową dostawą 0.65pln/kg resztę policz sobie sam :D
@Qwapi: 1x3 worki jako jedna paczka 1x2 worki jako druga, pewnie żeby zgadzało się z gabarytem i wagą
  • Odpowiedz
@r5678: Karma przez internet z przesyłką do paczkomatu, który jest 30m od mojego domu - 140zł, ta sama karma w sklepie oddalonym o 7km - 170zł za 15kg. No super biznes.
  • Odpowiedz