Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że jestem łatwa i, że bardzo łatwo mi przychodzi rozmawianie o r0chaniu i ogólnie jestem bardzo otwarta na takie rozmowy. Ale jednak wydaje mi się, że kolega się pospieszył za bardzo xD W sensie jakoś nawet jak na mnie to za szybko xD Lubię sexting, ale ja wymieniłam z nim parę wiadomości.
#tinder #logikaniebeskichpaskow #zwiazki
Pobierz k.....t - Ja wiem, że jestem łatwa i, że bardzo łatwo mi przychodzi rozmawianie o r0c...
źródło: comment_1592327349WXJ9MxygsIw3rSWPPKEbbn.jpg
  • 157
@Ahhahansjahs: jak to się dzieje, że on jedyny do mnie wyjechał z sextingiem? xD w sensie, rozmawiam z wieloma niebieskimi na tinderze i wszyscy dopiero zaczynają tak pisać po paru dniach. a tutaj kolega Michał po paru wiadomościach.
a Ty skarbie daj mnie wreszcie na czarną listę, bo ewidentnie Cię drażnię xD
@Mathas: echhh zawsze mnie to zastanawia jak mirek jakiś wyzywa mnie od atencjuszek. myślałam, że każdy użytkownik wykopu wie, że ja jestem totalną attention whore. więc ja nie wiem czemu niektórzy o tym nie wiedzą
@konsumatumest: Znaczy nie chcę, byś to odebrała jako atakowanie Ciebie, ale serio po przeczytaniu tej wymiany zdań wcale nie zdziwiło mnie to, że tak szybko z tym wyjechał. Wiesz może to i była ironia, ale on miał pełne prawo jej nie załapać (każdy jest inny, nie wszyscy łapią ironię). Rozumiem, że dla Ciebie to za szybko i dałaś mu to do zrozumienia, ale wrzucanie tego na wykop jest już dość słabe.
Mirki załupkarze mają ból dupek bo dziewczyna na tinderze napisała, że seks to nie jest dla niej temat tabu. Gościu wyraźnie się nie wstrzelił i tyle, trochę żałośnie z jego strony wyszło¯_(ツ)_/¯ na takie teksty przychodzi pora później lub wcale, kwestia wyczucia, a on jak tylko dostał sygnał, nawet lekko w żartach, że kobieta jest lajtowa postanowił wysmarować.. takie coś. Serio jeszcze zdjęcia benka brakuje xD