Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że jestem łatwa i, że bardzo łatwo mi przychodzi rozmawianie o r0chaniu i ogólnie jestem bardzo otwarta na takie rozmowy. Ale jednak wydaje mi się, że kolega się pospieszył za bardzo xD W sensie jakoś nawet jak na mnie to za szybko xD Lubię sexting, ale ja wymieniłam z nim parę wiadomości.
#tinder #logikaniebeskichpaskow #zwiazki
Pobierz k.....t - Ja wiem, że jestem łatwa i, że bardzo łatwo mi przychodzi rozmawianie o r0c...
źródło: comment_1592327349WXJ9MxygsIw3rSWPPKEbbn.jpg
  • 157
Twoja trzecia wiadomość (a tak naprawdę wszystkie po kolei, ale ta najbardziej) sugeruje rozmowcy, że właśnie takiej odpowiedzi chcesz. Dla Ciebie może te wiadomosci były zartem, były ironiczne, ale moim zdaniem skoro rozmówca Ciebie nie znał, to skąd miał to wiedzieć? Ja również tej ironii nie wylapalam, wg mnie chłopak zrobił, co mu zasugerowalas. Kolejnym razem ostrożniej dobierzesz po prostu slowa, nie bralabym do siebie tej sytuacji. Pozdrawiam
Ale tutaj chyba @konsumatumest chodzi o brak wyczucia.

Gość zamiast zajechać jakimś dobrym tekstem, wyskoczyć z czymś oryginalnym albo rozkręcać zmysłowo rozmowę to #!$%@?ł z oklepanym tekstem jak jakieś niewyżyte zwierzę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wykopki typowo, męska solidarność i te sprawy, odrazu podpieli się pod to przegrywy i mamy sytuacje gdzie znów można pojezdzic po #logikarozowychpaskow

Zresztą jakim trzeba być ułomem aby nie mieć beki z tego