Wpis z mikrobloga

Faceci w większości chcą się wyszumieć, by całe życie nie zastanawiać się jak by to było z kimś innym niż wybranką życia - co może być zdrowe. Ale jak kobieta ma paru partnerów to "tysiące #!$%@?ów"... Poza ekstremami (dziewice do 30-stki, nimfomanki z wielkim przebiegiem) kobiety mają po paru-parunastu partnerów w życiu. Ból dupy mają tylko goście, którzy walą konia do 30-stki i oceniają że inni mają udane życie seksualne...


@SRzeyamlon:
@SRzeyamlon: Standardzik, ktoś wskazuje na to jak wyglądają pewne sprawy, to znajdzie się ktoś kto rzuca jedynym argumentem, jakim dysponuje - "ooo masz ból dupy, walisz konia do 30tki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie nazywałbym tego bólem dupy, ale hipokryzją z drugiej strony. Najpierw jedna czy druga strona szaleje i wali co popadnie, a potem udaje osobę święta i wiąże się w danym wieku z partnerem niekoniecznie
@prosty_banan: ale gdzie w tym filmie jest informacja o tym "jak wyglądają sprawy"? Co, że imprezowała i przestała w pewnym wieku? No szokujące, czyli to co robi większość społeczeństwa. Gdzieś ma licznik partnerów, czy co?

Pomijam fakt, że seks dla kobiet według niektórych tu powinien być limitowany i karany samotnością przez całe życie. Cała napinka o "rynek matrymonialny" jest taka, że taka kobieta jako 30-latka jest, obiektywnie, wyżej ceniona niż większość
Co, że imprezowała i przestała w pewnym wieku? No szokujące, czyli to co robi większość społeczeństwa. Gdzieś ma licznik partnerów, czy co?


@SRzeyamlon: u mnie na roku kojarzę tylko 2 laski które imprezowały, jak szliśmy grupą na piwko to część lasek już po jednym piwie się zataczała, ja wiem że są aparatki które walą po 6 browarów na hejnał ale to są tylko wyjątki chyba że szukasz w ścieku