Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero nie myślałem ze kiedyś usłyszę te słowa, myślałem, że one występują jedynie w formie pisanej

Btw: kobieta bawi się, korzysta z życia - źle
Kobieta opamięta się i ogarnia - też źle

Wykopki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Btw: kobieta bawi się, korzysta z życia - źle

Kobieta opamięta się i ogarnia - też źle


@MaciasP: Jezu jakby istniało tylko coś pomiędzy, ale jak wiadomo można być tylko dziewicą, albo dziurawcem z nalotem 1k benków na rok.
  • Odpowiedz
@MaciasP: A ja właśnie mam odmienne wrażenie próby odhumanizowania i sprowadzania do przegrywu, mężczyzn którzy śmią mieć jakiekolwiek wymagania co do przebiegu lub rozmawiania o przeszłości partnera.
  • Odpowiedz
co Ty mówisz. Ja wszystkie swoje partnerki pytałem, wszystkie mi normalnie odpowiedziały i tyle. Nie spotkałem się z reakcją, jakoby było to cos niewlasciwego


@MaciasP: No i spoko to jest uczciwe, ale jak czasami przeglądam tag i widzę jak niektóre różowe dostają wścieklizny o takie pytanie to zachodzę w konsternację.
  • Odpowiedz
Btw: kobieta bawi się, korzysta z życia - źle

Kobieta opamięta się i ogarnia - też źle


@MaciasP : alkoholik do końca życia pozostaje alkoholikiem nawet jeżeli przestanie pić. Tak samo latawica do końca życia pozostanie latawicą nawet jak wstąpi do zakonu. Uznanie kobiety która po przeoraniu przez setki bolców po trzydziestym roku życia nagle się "ogarnia" za cnotliwą byłoby nie w porządku wobec kobiet, które od początku dobrze się prowadziły i
  • Odpowiedz