Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 595
Każda osoba LGBT+ zasługuje na szacunek i miłość, jak zresztą wszyscy ludzie. Jesteśmy teraz szczególnie atakowani. Odbiera się nam człowieczeństwo, tworzy atmosferę przyzwolenia na przemoc wobec nas. Borykamy się z depresją i próbami samobójczymi, choć nie jesteśmy niczemu winni. Wciąż są rodzice, którzy potrafią wyrzucić swoje dziecko z domu... Politycy i biskupi robią z nas wrogów publicznych, siejąc nienawiść. W ponurych latach 2000, gdy sam wchodziłem w dorosłość zmagałem się z odrzuceniem, niezrozumieniem i osamotnieniem. Musiałem żyć w ukryciu. Byłem jednak przekonany, że za 20 lat w naszym kraju nie będzie już tak źle... Jakże się pomyliłem. Jeśli chcesz pogadać, napisz do mnie. Jestem tylko zwykłym Mirkiem, ale nie jedno już w życiu przeszedłem i zawsze stanę w obronie osób prześladowanych. Po prostu nie chcę być obojętny. #teczowepaski #lgbt #polska
Pobierz Jonn - Każda osoba LGBT+ zasługuje na szacunek i miłość, jak zresztą wszyscy ludzie. ...
źródło: comment_1592280602RWzFLnfNDJA2XQxu7RAnwq.jpg
  • 75
tak serio ci zrozumieć że człowieka definiują czyny, a nie płeć/orientacja/kolor skóry? Z zasady do każdego trzeba się obnosić z szacunkiem ale każdy debil wie że jeśli ktoś zrobił coś złego to będzie miał mniej szacunku no ja #!$%@? to się uczysz życia w społeczeństwie czy kurna jak?


@MudrzynKamil Przecież on to dokladnie napisał. Wytknął, że nie każda osoba LGBT i nie każdy hetero (w domyśle) zasluguje na szacunek (w opozycji do